Titulinis
»
Naujienos
»
Paaiškėjo galutinė Lietuvos U-20 rinktinės sudėtis pasaulio IIA diviziono čempionatui Taline
Paaiškėjo galutinė Lietuvos U-20 rinktinės sudėtis pasaulio IIA diviziono čempionatui Taline |
2019-01-10
Ketvirtadienio vakarą po Lietuvos dvidešimtmečių (U-20) rinktinės treniruotės treneriai Aleksejus Nikiforovas, Andrejus Jadkauskas ir Simas Baltrūnas paskelbė galutinę komandos sudėtį, kuri jau šeštadienį ryte išvyks į Taliną ir sausio 13-19 dienomis dėl aukso medalių ir kelialapio į aukštesnį divizioną kovos pasaulio U-20 ledo ritulio IIA diviziono čempionatą.
Treneriai liko patenkinti visų žaidėjų įdėtomis pastangomis, tačiau už darbą paskutiniems padėkojo puolėjams Eimantui Noreikai ir Arnui Misiukui, gynėjams Karoliui Šumskui ir Vėjui Jokubynui bei vartininkui Tadui Ramanauskui. Dar trečiadienį už darbą taip pat buvo padėkota puolėjams Matui Mikalauskui ir Martinui Tuchto.
Trenerių štabas pažymėjo, kad žaidėjams nusiminti neverta, jie įgavo puikios patirties treniruotėse bei vis dar yra pakankamai jauni, todėl turės galimybę pasireikšti Lietuvos aštuoniolikmečių (U-18) rinktinėje.
Pasiruošimo stovyklos metu lietuviai Elektrėnuose sužaidė du draugiškus susitikimus: pirmose rungtynėse 3:1 nugalėjo Baltarusijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujančią Minsko „Dinamo“ komandą, o kitą dieną vykusiame mače pralaimėjo jiems tik po baudinių serijos.
Pasaulio IIA diviziono čempionate Lietuvos rinktinė susikaus su Didžiosios Britanijos, Estijos, Rumunijos, Ispanijos ir Korėjos rinktinėmis.
Praėjusiais metais dvidešimtmečiai rungtyniavo IB divizione, tačiau pergalių neiškovojo ir sugrįžo į IIA grupę, kurioje prieš tai net keturis metus iš eilės iškovojo medalius: 2014, 2015 ir 2016 ant kaklo pasikabino sidabrą, o 2017 - auksą.
Eil nr
|
Žaidėjas
|
|
Poz
|
Gimimo data
|
Klubas
|
|||||||
1
|
Volodinas Christianas
|
|
G
|
19990127
|
Titaanit, (Suomi-sarja) FIN
|
|||||||
2
|
Krukovski Tomaš
|
|
G
|
19990503
|
Geležinis Vilkas, LTU
|
|||||||
3
|
Gusevas Kostas
|
|
G
|
19990624
|
HK Riga, (MHL) LAT
|
|||||||
4
|
Motiejūnas Dominykas
|
|
G
|
20000319
|
Potomac Patriots, (USPHL) USA
|
|||||||
5
|
Domeika Arvidas
|
|
G
|
20000520
|
Dallas Snipers, (WSHL) USA
|
|||||||
6
|
Rumševičius Paulius
|
|
G
|
20000525
|
Liepaja, LAT
|
|||||||
7
|
Stankius Mantas
|
|
G
|
20000828
|
Fussen, (U20) GER
|
|||||||
8 |
Silinas Avgustinas
|
|
G
|
20010405
|
Geležinis Vilkas, LTU
|
|||||||
|
||||||||||||
1
|
Kudrevičius Laisvydas
|
|
P
|
19990216
|
Hockey Punks, LTU
|
|||||||
2
|
Misiuk Patrik
|
|
P
|
19991020
|
South Shore Kings, (NCDC) USA
|
|||||||
3
|
Ragas Ignotas
|
|
P
|
19991206
|
Richmond Generals, (USPHL) USA
|
|||||||
4
|
Binkulis Egidijus
|
|
P
|
20000530
|
Liepaja, LAT
|
|||||||
5
|
Numavičius Nikodemas
|
|
P
|
20000913
|
Geležinis Vilkas, LTU
|
|||||||
6
|
Jankauskas Vainius
|
|
P
|
20001020
|
D.Kasparaičio LRM, LTU
|
|||||||
7
|
Steponavičius Eimantas
|
|
P
|
20001108
|
D.Kasparaičio LRM, LTU
|
|||||||
8
|
Krasilnikovas Karolis
|
|
P
|
20010112
|
Dallas Snipers, (WSHL) USA
|
|||||||
9 |
Miliūnas Martynas
|
|
P
|
20010412
|
Potomac Patriots, (USPHL) USA
|
|||||||
10
|
Washco Lukas
|
|
P
|
20010516
|
Valley Forge, (NAPHL) USA
|
|||||||
11
|
Grinius Martynas
|
|
P
|
20011106
|
Sport, (B SM-sarja) FIN
|
|||||||
12 | Fedorovičius Justas | P | 20001221 | Geležinis Vilkas, LTU | ||||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||
1
|
Lubys Laurynas
|
|
V
|
20001206
|
Saipa, (Jr SM-Liiga) FIN
|
|||||||
2
|
Petiul Martin
|
|
V
|
20001228
|
Almaguin Spartans, (GMHL) CAN
|
|||||||
Oficialūs asmenys:
|
|
|
|
|
|
|||||||
|
|
|||||||||||
|
||||||||||||
1
|
Nikiforov Aleksej
|
Treneris
|
|
|||||||||
2
|
Jadkauskas Andrius
|
Trenerio asistentas
|
|
|||||||||
3
|
Baltrūnas Simas
|
Trenerio asistentas
|
|
|||||||||
4
|
Rancevas Evgenijus
|
Techninis darbuotojas
|
|
|||||||||
5
|
Dubrovskij Piotr
|
Medicina
|
|
|||||||||
6
7
|
Silinas Andrejus
Pacauskas Titas
|
Vadovas
Media
|
|
|||||||||
|