Titulinis » Naujienos » Pagirtinai Elektrėnų derbyje kovojusi "Energija Hockey - HC Klaipėda" sezoną užbaigė be taškų

2021-02-21
hockey.lt informacija, TIto Pacausko nuotr.
 Lietuvos ledo ritulio čempionate sekmadienį buvo sužaistos paskutinės reguliaraus sezono rungtynės.

Paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse įvyko Elektrėnų derbis, kuriame šį kartą komandas skyrė vos įvartis. „Energija – Geležinis Vilkas“ 8:7 palaužė „Energiją Hockey – HC Klaipėdą“, kuriems po šių rungtynių baigėsi šių metų sezonas. Taškų taip ir neiškovojusi komanda liko paskutinė ir užbaigė sezoną nepatekusi į atkrintamąsias varžybas.

Rungtynių pirmoji pusė buvo kur kas palankesnė „Energijai – Geležiniam Vilkui“, kurie įpusėjus rungtynėms turėjo keturių įvarčių pranašumą. Visgi, vėliau situacija pasikeitė: ant ledo pasirodžius 15-mečiui Albertui Grinevičiui, varžovai surado būdų pralaužti jo ginamus vartus.

Antrajame kėlinyje „Energija Hockey – HC Klaipėda“ sumažino deficitą iki dviejų įvarčių ir nepaisant nesėkmingo trečiojo kėlinio starto, po kurio jų varžovai susigrąžino keturių įvarčių persvarą, „Energijos Hockey – HC Klaipėdos“ atstovai rado jėgų per paskutines septynias minutes pelnyti tris įvarčius. Visgi, norint iškovoti pirmąjį sezono tašką to neužteko ir jiems teko pripažinti minimalų oponentų pranašumą.

Du įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Edgaras Rybakovas, po kartą pasižymėjo Edvinas Boroška, Donatas Kumeliauskas, Herkus Marcinkevičius, Mikas Briedys, Nikodemas Numavičius ir Karolis Kubilius. „Energijos Hockey – HC Klaipėdos“ komandoje dublius į savo sąskaitą įsirašė Arnas Palšauskas ir Ilja Michalevičius, o Darius Verbickas, Timuras Muginovas ir Artiomas Suminas sezoną užbaigė pelnę po įvartį.