Titulinis » Naujienos » Pasaulio čempionate Korėja iškovojo antrąją pergalę iš eilės

Pasaulio čempionate Korėja iškovojo antrąją pergalę iš eilės

2014-12-08
 Pasaulio dvidešimtmečių ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės antros dienose antrose rungtynėse ir neapsieita be intrigos. Nyderlandų komanda dominavo rungtynių pradžioje, tačiau po klaidų trečiajame kėlinyje pralaimėjo Korėjai rezultatu 2:3 (2:0, 0:1, 0:2).

Nyderlandai žengė lietuvių pramintu taku. Pirmajame kėlinyje komanda dominavo ir viskas krypo link Korėjos sutriuškinimo.

Tačiau antrajame kėlinyje praleidę netikėtą įvartį, Nyderlandų karalystės atstovai pradėjo kvailai klysti.

Trečiajame kėlinyje prisirinkę kvailų pražangų Nyderlandai leido korėjiečiams išlyginti rezultatą, o vėliau ir persverti jį. Po trečiojo įvarčio Korėjos žaidėjai pradėjo šaukti iš džiaugsmo tiesiog aikštėje, o po finalinio švilpuko tiesiog netvėrė savo kailyje.

Pasaulio U-20 ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės turnyrinė lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Didžioji Britanija  2  2  0  0  0  9:6     6
2. Korėja                2  1  1  0  0  7:5     5
3. Lietuva               2  0  1  0  1 10:10  2
4. Estija                 1  0  0  1  0  3:4     1
5. Rumunija            1  0  0  1  0  5:6    1
6. Nyderlandai         2  0  0  0  2  4:7    0