Titulinis » Naujienos » Pasaulio čempionate „Žalgirio“ arenoje ledo ritulininkai pristatys „svajonių komandą“

Pasaulio čempionate „Žalgirio“ arenoje ledo ritulininkai pristatys „svajonių komandą“

2018-02-08
 „Mūsų svajonių komanda“. Tokiu šūkiu į pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono kovas balandžio 22-28 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje kvies asociacija „Hockey Lietuva“.
 
Atkurtos Lietuvos 100-mečiui didžiausią šalies metų sporto renginį dovanojantys ledo ritulininkai tikisi pirmą kartą į rinktinę pakviesti abu NHL lygoje žaidusius lietuvius, Dainių Zubrų ir Darių Kasparaitį, o šalia jų išrikiuos visas geriausias jaunąsias ledo ritulio pajėgas.
 
„Šalies ledo ritulys seniai nusipelnė tokios šventės, kokia įvyks didžiausioje Baltijos šalių arenoje. Šalia Lietuvos 100-mečio ir mūsų sporto šaka turi svarbią datą. Lygiai prieš 80 metų Lietuva debiutavo pasaulio ledo ritulio čempionate Čekijoje, kur iškovojo istorinę pergalę prieš Rumuniją ir pradėjo ledo ritulio tarptautines tradicijas. Šiais metais buriame „mūsų svajonių komandą“ ir tikimės, kad ji bus pajėgiausia visų laikų šalies ledo ritulio rinktinė. Tad, kiekvienas šalies sporto aistruolis tiek šalies, tiek ledo ritulio jubiliejus galės atšvęsti 13.500 žiūrovų ledo ritulio rungtynių metu talpinančioje  „“Žalgirio“ arenoje savaitę truksiančiame renginyje“,- apie įspūdingą artėjantį renginį sakė čempionato organizacinio komiteto vadovas Remigijus Valickas.
 
D.Kasparaitis jau kelerius metus siekia galimybės oficialiose varžybose atstovauti Lietuvai, D.Zubrus prieš Naujus metus grįžo ant ledo ir ruošiasi specialiai šiam čempionatui. Šalia šių patyrusių ir visame pasaulyje garsių sportininkų, svajonių komandos veidais tapo KHL lygoje žaidžiančio Rygos „Dinamo“ klubo gynėjas Nerijus Ališauskas, vartininkas Mantas Armalis ir Vokietijoje rungtyniaujantis Tadas Kumeliauskas.
 
„Tikiuosi, jog čempionate turėsime visus geriausius žaidėjus ir pamatysime itin įdomią ir subalansuotą komandą. Džiugu, jog į rinktinę veržiasi visi kviečiami žaidėjai, tad turime nemažą konkurenciją ir pasirinkimą. Šalia patyrusių žaidėjų auga neblogas jaunimas ir Kaune žais viena įdomiausių rinktinių, kokią tik teko matyti“ – sakė Lietuvos ledo ritulio rinktinės vadovas Vaidas Budrauskas.
 
Šalia patyrusių ir aukštame lygyje žaidžiančių ledo ritulininkų, rinktinėje Kaune, „Žalgirio“ arenoje žais ir jauni, tačiau gerose užsienio klubuose žaidžiantys ledo ritulininkai.
 
Tad ledo ritulio bendruomenė pagrįstai tikisi pasaulio čempionate namų aikštėje išvysti konkurencingą rinktinę. Nors asociacija „Hockey Lietuva“ tikslų rinktinei dar neiškėlė, tikimasi, jog geriausia visų laikų Lietuvos rinktinė galės kautis dėl pačių aukščiausių tikslų.
 
Pasaulio ledo ritulio čempionato IB divizione be Lietuvos rinktinės kausis Kroatijos, Rumunijos, Japonijos, Ukrainos ir Estijos rinktinės. Lietuvos rinktinė ketverius metus iš eilės iškovojo šio diviziono bronzą, o bronzos padovanojimų serija prasidėjo nuo 2014 metų čempionato Vilniuje.
 
Bilietus į čempionatą Kaune, „Žalgirio“ arenoje platina bilietai.lt.
 

Komentuoti

Xaliava, 2018-02-08 20:06:24
Man tai poxuj kas sedi tose kadencijose , svarbu aš varysiu i varžybas naxaliava nes dirbu kiemsargiu Žalgirio arenoj ir esu profesionalus xaliavščikas pas mane dar senovinis šluotos kotas iš xoxes lazdos KOHO o grieblis iš Titan o iš senovinio didelio vartininko naxujniko pasidariau lopeta sniegui kasti .
., 2018-02-08 16:59:33
Panasu kad viskas laikosi ant entuziazmo. Daugiau tokiu entuzisatu ir maziau lojimo. Jokiu vardu nenoriu minet. Sekmes rinktinei ir visiems kas serga sia liga!
Idomu, 2018-02-08 15:33:26
Hmmm. O kas pas mus yra tie profesionalai? Gal specialistai gali vardais ir pavardemis pavardinti?...
kur, 2018-02-08 14:03:55
kur tie profai??? kur??? vedu vaiką jau kelis metus kaip nematau prfustaip nematau. Tik lojancius cia
TO BUDRE, 2018-02-08 13:45:47
Labai geras komentaras tiesiai i 10.
Budre, 2018-02-08 13:38:35
Pagaliau žmonės pradėjo suprasti kas valdo LTU ledo ritulį, tik gaila prireikė daugiau kaip 5 metų
Kadencija, 2018-02-08 09:56:15
Rinktines rezultatai absoliuciai nesusije su sia kadencija:))))))) Poziuris i rinktine megejiskas kaip ir pati taryba. kelis metus rinktine laikesi ant Hakes entuziazmo. Po sio cempo neliks Hakes, neliks kitu specialistu, kuriuos jis vezesi is Kanados, Amerikos.... liksim su Lietuvos cempu ir energija be perspektyvu... tai cia kas - ar ne sios kadencijos darbo rezultatai? gulbes giesme zalgirio arenoje:)? Sekmes rinktinei ir LT ledo rituliui. Lietuva always h'ockey:))))))))))))
rezai, 2018-02-08 09:28:36
kad tik rezultatai sy ta kadencija nesibaigtu
Tomai Budrauskai,, 2018-02-08 07:34:22
Tikiuosi tavo kadencija šiemet baigsis :) O rinktinei - Sėkmės, sėkmės, sėkmės!