Titulinis » Naujienos » Pasaulio ledo ritulio čempionate pergales šventė švedai ir suomiai (6 VIDEO)

Pasaulio ledo ritulio čempionate pergales šventė švedai ir suomiai (6 VIDEO)

2017-05-15
ELTA informacija
 Kelne (Vokietija) ir Paryžiuje (Prancūzija) vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato šeštojo turo rungtynėse A grupėje sekmadienį olimpiniai vicečempionai Švedijos ledo ritulininkai 4:2 (1:0, 2:0, 1:2) įveikė Danijos ekipą ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Viljamas Niulanderis (William Nylander), po vieną - Džoelis Lundkvistas (Joel Lundqvist) ir Niklasas Bakstriomas (Nicklas Backstrom).

Danijos komandoje pasižymėjo Mortenas Madsenas ir Markusas Lauridsenas.

Švedai, po šešerių rungtynių turintys 13 taškų, A grupėje užima trečiąją vietą, o danai su 4 taškais - šeštąją.

A grupės rungtynėse sekmadienį JAV rinktinė 6:1 (1:0, 3:1, 2:0) nugalėjo Slovakijos ekipą.

B grupėje Suomijos rinktinė po pratęsimo 3:2 (1:2, 0:0, 1:0; 1:0) įveikė Šveicarijos ledo ritulininkus. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 2 min. 24 sek., įmušė Valteris Filpula (Valtteri Filppula).

Šveicarai (12 tšk.) B grupėje yra treti, o suomiai (11 tšk.) - ketvirti.

B grupėje Čekijos rinktinė 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) pranoko Prancūzijos ledo ritulininkus.

Pasaulio čempionate varžosi 16 komandų, suskirstytų į dvi grupes. Į ketvirtfinalį pateks po keturias kiekvienos grupės ekipas.