Titulinis » Naujienos » Paskutinė U-20 IIA diviziono diena: kurią vietą gali užimti Lietuvos rinktinė?

Paskutinė U-20 IIA diviziono diena: kurią vietą gali užimti Lietuvos rinktinė?

2019-01-17
hockey.lt inf.
 Po to, kai Estijos rinktinė ketvirtadienį Taline (Estija) vykstančiame pasaulio U-20 IIA diviziono čempionate nugalėjo Korėją ir užsitikrino pirmąją vietą bei kelialapį į IB divizioną, čempionate trys komandos dar kovos dėl sidabro ir bronzos apdovanojimų, o dar dvi ekipos - dėl išlikimo šiame lygmenyje.

Penktadienį čempionate bus laisva diena, o šeštadienį nuo 13:00 val. susitiks Didžioji Britanija ir Ispanija, nuo 16:30 val. - Lietuva ir Korėja, o paskutinėse dienos rungtynėse nuo 20:00 val. - Estija ir Rumunija.

Dėl išlikimo kovos Korėjos ir Ispanijos rinktinės, tuo tarpu prie Estijos apdovanojimų ceremonijoje prisijungti dar gali Lietuva, Rumunija ir Didžioji Britanija. Prieš paskutinį turą apžvelgėme galimus Lietuvos rinktinės scenarijus.

Lietuvos rinktinė bus antra, jeigu:

• Per pagrindinį rungtynių laiką įveiks Korėją

• Korėją nugalės po pratęsimo arba baudinių serijos, o Rumunija praras bent tašką prieš Estiją

• Po pratęsimo arba baudinių serijos pralaimėsime Korėjai, o Rumunija pralaimės per pagrindinį laiką, pratęsimą ar baudinių seriją Estijai.

Lietuvos rinktinė bus ketvirta, jeigu:

• Pralaimės Korėjai per pagrindinį laiką, Rumunija iškovos bent tašką prieš Estiją, o Didžioji Britanija per pagrindinį laiką nugalės Ispaniją.

Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato IIA diviziono lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Estija             4   3   1   0    0    16:6   11
2. Lietuva            4   2   0   2    0   15:11    8
3. Rumunija           4   1   2   0    1   12:11    7
4. Didžioji Britanija 4   2   0   0    2   23:14    6
5. Ispanija           4   1   0   0    3     6:1    3
6. Korėja             4   0   0   1    3    6:25    1