Titulinis » Naujienos » Paskutiniai varžovai - užtikrintai žengianti Japonija

Paskutiniai varžovai - užtikrintai žengianti Japonija

2020-01-12
hockey.lt informacija
 Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionate atėjo lemiamų kovų metas. Sekmadienį paskutinėse čempionato rungtynėse Lietuvos rinktinė stos į kovą dėl aukso su Japonijos ledo ritulininkais. Pristatome paskutinių varžovų aprašymą.
 
Japonijos pozicijos prieš mačą: užtikrinti žingsniai link aukso
 
Šiame čempionate japonai žygiuoja užtikrintai – iškovojo keturias pergales per keturias rungtynes. Paskutiniai trys mačai buvo itin įspūdingi, kai varžovai įveikti aštuonių įvarčių persvara, ne tik demonstruojant fantastišką puolimą, bet ir sustabdant oponentų puolimą.
 
Pirmieji keturi savaitės mačai įtikino, kad japonai yra stipriausi šio čempionato oponentai. Visgi, dėl aukso jie dar nėra užtikrinti – pralaimėjimas per pagrindinį laiką nublokštų juos į antrąją poziciją čempionate.
 
Japonų sudėties ypatybės: optimali sudėtis ir jaunosios žvaigždės
 
Japonijos rinktinė šiame čempionate demonstruoja, kad surasti silpnų vietų jos žaidime yra itin sunku. Agresyvus žaidimas puolime, pasiaukojamas darbas gynyboje ir užtikrinti vartininko veiksmai leido šiame čempionate žygiuoti be prarastų taškų.
 
Į priekį šią rinktinę veda trys jaunosios superžvaigždės – Yusaku Ando, Yu Sato ir Chikara Hanzawa. Šiaurės Amerikoje rungtyniaujantys puolėjai nuo pat atvykimo į Vilnių demonstruoja savo sugebėjimus ir prieš juos būtinas padidintas dėmesys.
 
Kertinis oponentų žaidėjas: Yu Sato (puolėjas)
 
Iš trijų japonų žvaigždžių, Y. Sato šiame čempionate ant ledo matėme mažiausiai. To priežastis – trečiajame mače užsidirbta 5+20 nuobauda, dėl kurios jis ne tik nebaigė trečiojo mačo, bet ir buvo diskvalifikuotas ketvirtoms rungtynėms. Išsipirkti savo nuodėmes prieš komandą jis bandys paskutinėse rungtynėse, o sveiko sportinio pykčio jo žaidime trūkti tikrai neturėtų.
 
Esminis rungtynių faktorius: savo žaidimo primetimas
 
Šiame mače svarbiausia bus nesuteikti progos varžovams pajusti savo žaidimo. Įgavę ritmą japonai savo greičiu ir technika tampa sunkiai sustabdomi, o išgelbėti savo komandos neretai negali ir vartininkas. Įsivelti į jų žaidimą būtų beprotiškai pavojinga, tad nuo pat rungtynių pradžios lietuviai privalės vykdyti savo paruoštą rungtynių planą, stabdant oponentų atakas.
 
Lietuvos ir Japonijos rungtynių startas – 19:00 val.