Titulinis » Naujienos » Patvirtintas išplėstinis Lietuvos jaunimo rinktinės kandidatų sąrašas

Patvirtintas išplėstinis Lietuvos jaunimo rinktinės kandidatų sąrašas

2018-10-05
hockey.lt informacija
Artėjant sausio mėnesį įvyksiančiam Pasaulio jaunimo IIA diviziono čempionatui Estijoje, patvirtintas Lietuvos jaunimo iki 20 metų rinktinės išplėstinis kandidatų sąrašas.
 
Trenerio Aleksejaus Nikiforovo vadovaujama Lietuvos jaunimo rinktinė sausio 13-19 dienomis Taline kausis su Pietų Korėjos, Didžiosios Britanijos, Estijos, Rumunijos ir Ispanijos rinktinėmis, pasaulio ledo ritulio jaunimo čempionato IIA divizione. Prieš artėjantį turnyrą buvo patvirtintas ir išplėstinis Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašas, į kurį pateko 39 žaidėjai (13 gynėjų, 22 puolėjai ir 4 vartininkai).
 
13 į rinktinę pakviestų žaidėjų rungtyniauja gimtinėje, o likę žaidėjai savo karjeras tęsia užsienyje. Tarp rinktinės kandidatų pakviestų ledo ritulininkų 12 žaidžia ir treniruojasi Jungtinėse Amerikos Valstijose, trys – Suomijoje, po du rungtyniauja Latvijoje, Kanadoje ir Danijoje, o po vieną išplėstinio kandidatų sąrašo narį šį sezoną karjeras tęsia Švedijos, Vokietijos, Šveicarijos ir Austrijos jaunimo lygose.
 
Priminsime, kad praėjusiais metais Lietuvos jaunimo rinktinė varžėsi aukštesniame - IB divizione, tačiau dviejų iškovotų taškų išlikti šiame lygyje neužteko ir lietuviams teko bent metams atsisveikinti su šiuo divizionu.
 
Lietuvos U-20 rinktinės išplėstinis kandidatų sąrašas:
 
Eil nr
Žaidėjas
 
Poz
Gimimo data
Klubas
1
Volodinas Christianas
 
G
19990127
Titaanit, (Suomi-sarja) FIN
2
Krukovski Tomaš
 
G
19990503
Geležinis Vilkas, LTU
3
Gusevas Kostas
 
G
19990624
HK Riga, (MHL) LAT
4
Motiejūnas Dominykas
 
G
20000319
Wings, (J20 Elit) SWE
5
Domeika Arvidas
 
G
20000520
Dallas Snipers, (WSHL) USA
6
Rumševičius Paulius
 
G
20000525
Liepaja, LAT
7
Macijauskas Paulius
 
G
20000719
Rice Memorial Prep, (USHS) USA
8
Stankius Mantas
 
G
20000828
Fussen, (U20) GER
9
Fedorovičius Justas
 
G
20001221
Geležinis Vilkas, LTU
10
Šumskas Karolis
 
G
20010120
D.Kasparaičio LRM, LTU
11
Jokubynas Vėjas
 
G
20010214
Ontario, CAN
12
Silinas Avgustinas
 
G/P
20010405
Geležinis Vilkas, LTU
13
Marcinkevičius Herkus
 
G/P
20010831
Lugano U20, (Elite Jr.A) SUI
 
 
 
 
 
 
1
Kudrevičius Laisvydas
 
P
19990216
Hockey Punks, LTU
2
Bučys Vilius
 
P
19990219
3
Misiuk Patrik
 
P
19991020
South Shore Kings, (NCDC) USA
4
Ragas Ignotas
 
P
19991206
Richmond Generals, (USPHL) USA
5
Binkulis Egidijus
 
P
20000530
Liepaja, LAT
6
Mukovoz Dino
 
P
20000818
Sharks, (NA3HL) USA
7
Numavičius Nikodemas
 
P
20000913
Geležinis Vilkas, LTU
8
Gudonis Evaldas
 
P
20000930
Kaunas Hockey, LTU
9
Jankauskas Vainius
 
P
20001020
D.Kasparaičio LRM, LTU
10
Steponavičius Eimantas
 
P
20001108
D.Kasparaičio LRM, LTU
11
Krasilnikovas Karolis
 
P
20010112
Dallas Snipers, (WSHL) USA
12
Misiukas Arnas
 
P
20010209
Geležinis Vilkas, LTU
13
Miliūnas Martynas
 
P
20010412
Potomac Patriots, (USPHL) USA
14
Mažulis Timonas
 
P
20010428
Geležinis Vilkas, LTU
15
Washco Lukas
 
P
20010516
Valley Forge, (NAPHL) USA
16
Piazenko Nikita
 
P
20010727
Herning, (U20) DEN
17
Grinius Martynas
 
P
20011106
Sport, (B SM-sarja) FIN
18
Tuchto Martin
 
P
20011206
Geležinis Vilkas, LTU
19
Blažys Kristupas
 
P
20020101
DME Akademy, (USPHL) USA
20
Mikalauskas Matas
 
P
20020521
Tahoe Icemen, (WSHL) USA
21
Noreika Eimantas
 
P
20020525
Tahoe Icemen, (WSHL) USA
22
Voloch Nikita
 
P
20021216
Okanagan, AUT
 
 
 
 
 
 
1
Karla Elvinas
 
V
19990412
Potomac Patriots, (USPHL) USA
2
Lubys Laurynas
 
V
20001206
Saipa, (Jr SM-Liiga) FIN
3
Petiul Martin
 
V
20001228
Almaguin Spartans, (GMHL) CAN
4
Ramanauskas Tadas
 
V
20010201
Odense IK, DEN
 
 
 
 
 
 
Oficialūs asmenys
 
 
1
Nikiforov Aleksej
Treneris
 
2
Jadkauskas Andrius
Trenerio asistentas
 
3
Baltrūnas Simas
Trenerio asistentas
 
4
Rancevas Evgenijus
Techninis darbuotojas
 
5
Dubrovskij Piotr
Medicina
 
6
Silinas Andrejus
Vadovas
 
 
 

Komentuoti