Titulinis » Naujienos » „Penguins“ klubas po dviejų pratęsimų iškopė į NHL finalą (VIDEO)

„Penguins“ klubas po dviejų pratęsimų iškopė į NHL finalą (VIDEO)

2017-05-26
ELTA informacija
 Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų lemiamose, septintose, Rytų konferencijos finalo rungtynėse ketvirtadienį nugalėtojos titulą ginanti „Pittsburgh Penguins“ (2-oji vieta konferencijoje komanda namuose po dviejų pratęsimų 3:2 (0:0, 1:1, 1:1; 0:0; 1:0) nugalėjo „Ottawa Senators“ (6) ekipą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-3.

„Penguins“ komanda du kartus pirmavo po Kriso Kunico (Chris Kunitz, 30 min.) ir Džastinu Šulco (Justin Schultz, 52 min.) įvarčių, bet rezultatą svečiai du sykius išlygino. „Senators“ gretose pasižymėjo Markas Stounas (Mark Stone, 31) bei Rajanas Dzingelis (Ryan Dzingel, 55).

Pergalingą įvartį antrojo pratęsimo 6-ąją min. (86 min.) pelnė tas pats K. Kunicas.

NHL finale „Penguins“ susitiks su Vakarų konferencijos nugalėtoja „Nashville Predators“ komanda.