Titulinis » Naujienos » Pergalingą savaitę „Energija“ užbaigė sutriuškindama Baltarusijos lygos autsaiderius

2017-01-16
LRK "Energija" informacija
 Stipriausias Lietuvos ledo ritulio klubas Elektrėnų „Energija“ savaitę užbaigė taip kaip ir pradėjo - pergalingai.

Tris pergales šią savaitę Lietuvos čempionate iškovojusi „Energija“ sekmadienį Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje, svečiuose, 12:4 (1:1, 4:1, 7:2) sutriuškino Vitebsko „Vitebsk“ ledo ritulininkus.

Fantastišką pasirodymą surengė Deividas Kazlauskas, kuris antrame kėlinyje įmušė net tris įvarčius (21:37, rez. perd. Edvinas Boroška ir Ilja Četvertakas, 34:39 rez. perd. I.Četvertakas ir 49:17 rez. perd. I.Četvertakas ir Lukas Manomaitis), o trečiame pridėjo dar vieną (44:51, rez. perd. I.Četvertakas ir L.Veželis).

Prie pergalės taip pat prisidėjo tris įvarčius pelnęs Aivaras Bendžius (40:49, rez. perd. Aimas Fiščevas ir Mantas Marcinkevičius, 46:08 rez. perd. A.Fiščevas ir M.Marcinkevičius bei 56:34, rez. perd. A.Fiščevas ir Mantas Stankius) ir du kartus pasižymėjęs I.Četvertakas (37:34, rez. perd. L.Veželis ir D.Kazlauskas bei 50:59 rez. perd. E.Boroška ir D.Kazlauskas). Po kartą pasižymėjo A.Fiščevas (6:20, rez. perd. A.Bendžius ir L.Veželis), Artiomas Sidorovas (42:17, rez. perd. Vainius Jankauskas ir Laisvydas Kudrevičius) ir M.Marcinkevičius (56:15, rez. perd. A.Bendžius ir M.Stankius).

„Vitebsk“ ekipoje pasižymėjo Ilja Denisovas (6:53), Michailas Jermalovičius (38:16), Aleksandras Gončarovas (51:48) ir Vladislavas Domničius (54:31).

„Energijos“ vartus 48 minutes gynė 17-metis Elvinas Karla, o rungtynių pabaigoje jį pakeitė 16-metis Aurimas Uscila.

Abi komandos šiose rungtynėse buvo nubaustos po 10 baudos minučių.

Tai buvo jau trečioji „Energijos“ pergalė prieš „Vitebsk“ ekipą šiame sezone - namuose elektrėniečiai varžovus įveikė 3:2 (po pratęsimo) ir 7:3.

Kitos tarpusavio rungtynės vyks jau pirmadienį 13:00 val. Vitebske.

„Energija“ per 29 rungtynes yra iškovojusi 13 pergalių ir su 39 taškais tarp dvylikos komandų žengia aštuntoje pozicijoje, tuo tarpu „Vitebsk“ per 37 susitikimus pergalėmis džiaugėsi tik šešis kartus ir su 19 taškų užima paskutinę, dvyliktą poziciją.

„Energijos“ žaidėjų statistika: D.Kazlauskas - 4 įvarčiai, 2 rez. perd., A.Bendžius - 3 įvarčiai, 2 rez. perd., I.Četvertakas 2 įvarčiai, 4 rez. perd., Aimas Fiščevas - 1 įvartis, 3 rez. perd., Mantas Marcinkevičius - 1 įvartis, 2 rez. perd., Artiomas Sidorovas - 1 įvartis, Edvinas Boroška - 2 rez. perd., Mantas Stankius - 2 rez. perd., Lukas Manomaitis - 1 rez. perd., Vainius Jankauskas - 1 rez. perd., Laisvydas Kudrevičius 1 rez. perd.