Titulinis » Naujienos » Persvaros neišsaugojusi „Energija“ išvykoje pralaimėjo Baltarusijos lygos lyderiams

2015-10-10
Šeštadienį Baltarusijos Aukščiausios ledo ritulio lygos rungtynėse stipriausia Lietuvos komanda Elektrėnų „Energija“ svečiuose 3:6 (3:1, 0:3, 0:2) neatsilaikė prieš lyderę – Soligorsko „Shakhter-2“ ekipą.

Rungtynes ankstyvu įvarčiu pradėjo „Energija“ – po Dovydo Kulevičiaus perdavimo pasižymėjo Ugnius Čižas (3:13 min.). Visgi, lygos lyderiams greitai pavyko atstatyti pusiausvyrą – 7-ą min. pasižymėjo Viktoras Bovbelis (6:48). Kėliniui įpusėjus iniciatyvą vėl perėmė svečiai. Aimas Fiščevas (11:11) po Edvino Boroškos ir Luko Manomaičio perdavimų išvedė „Energija“ į priekį, o kiek vėliau D.Kulevičius (15:42) sulaukė Aivaro Bendžiaus bei Petro Nausėdos perdavimų ir pasinaudojo kiekybine persvara.

Antrąjį kėlinį pradėjo tikslus Nikitos Kiselevo (25:08) smūgis. Netrukus ant nubaustųjų suolelio vienas po kito sėdosi A.Bendžius ir P.Nausėda. Trise prieš penkis turėję žaisti elektrėniškiai neatsilaikė – išlyginamąjį įvartį įmušė Ilja Letovas (28:30). Drausmės „Energijai“ trūko ir likusioje kėlinio dalyje. Galiausiai „Shakhter-2“ sugebėjo persverti rezultatą savo naudai – antrojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Viktoras Artiušenka (37:48).

„Energijos“ padėtis dar labiau komplikavosi trečiojo kėlinio pradžioje, kai „Shakhter-2“ persvarą padvigubino V.Artiušenka (43:34). Ant nubaustųjų suolelio ir toliau sėdosi vienas „Energijos“ žaidėjas po kito, tad svečių viltys prisivyti varžovus blėso, o tašką rungtynėse padėjo Aleksandro Idiatullino (57:18) įvartis. „Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Donatas Žukovas.

Sekmadienį Soligorske šios dvi komandos susitiks dar kartą.

„Energija“ (14 tšk.) turnyrinėje lentelėje tarp 10 komandų užima 5-ą vietą. Visas 9 žaistas rungtynes laimėjusi „Shakhter-2“ (27 tšk.) ir toliau pirmauja lygoje.