Titulinis » Naujienos » Pilnos arenos palaikomi lietuviai kaip lygus su lygiais kovojo su lenkais

Pilnos arenos palaikomi lietuviai kaip lygus su lygiais kovojo su lenkais

2014-04-21
 Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė antrose Vilniuje vykstančio pasaulio čempionato I diviziono B grupės rungtynėse, palaikomi pilnos „Siemens“ arenos, po atkaklios kovos 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) nusileido nei vieno pralaimėjimo nepatyrusiems Lenkijos ledo ritulininkams.

Pirmasis kėlinys Lietuvos ledo ritulio rinktinei prasidėjo nesėkmingai. Jau antrąją rungtynių minutę, po sumaišties prie Lietuvos rinktinės vartų, Mantą Armalį nuginklavo Leszekas Laszkiewiczius (0:1). Tačiau pilnos „Siemens“ arenos palaikomi lietuviai nepalūžo ir rengė vieną ataką po kitos. Artėjant pirmo kėlinio pabaigai Paulius Gintautas įmušė įvartį ir pakėlė visus sirgalius nuo kėdžių, tačiau lenkų vartininkas du kartus pastūmė vartus, todėl įvartis nebuvo įskaitytas ir arenoje pasigirdo kurtinantis švilpimas.

Antrame kėlinyje žaisdai daugumoje lenkai padidino atotrūkį iki dviejų (2:0), tačiau netrukus Lietuvos rinktinė, dėl lenkų grubaus žaidimo, gavo progą rungtyniauti penkiese prieš tris ir tuo puikiai pasinaudojo. Po Nerijaus Ališausko ir Dainiaus Zubraus perdavimų varžovų vartininką nuginklavo Donatas Kumeliauskas (1:2).

Vėliau lietuviai ir toliau aktyviai puolė, tačiau įvarčių pelnyti nepavyko.

Trečiame kėlinyje užvirė dar aršesnė kova. Nors kėlinio pradžioje lenkai įmušė trečiąjį įvartį (3:1), tačiau lietuviai ir toliau kovėsi dėl kiekvieno aikštės centimetro. Rungtynių pabaigoje Lietuvos rinktinės treneriai pakeitė vartininką šeštuoju žaidėju ir po Dainias Zubraus ir Donato Kumeliausko perdavimų antrąjį lietuvių įvartį įmušė Darius Pliskauskas (2:3), tačiau išlyginti rezultatą lietuviams pritrūko laiko, o nuaidėjus finalinei sirenai visa arena skandavo „AČIŪ“.

Antradienį komandų laukia laisva diena, o trečiadienį Lietuvos rinktinė rungtyniaus su Didžiosios Britanijos ekipa.