Titulinis » Naujienos » Pirmą kartą Vilniuje žaidę „HC Žalgirio“ ledo ritulininkai patyrė didžiausią sezono pralaimėjimą

2015-02-26
Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) rungtynes iš Elektrėnų į Vilnių persikėlusi žaisti „HC Žalgirio“ ekipa patyrė triuškinantį pralaimėjimą.

Žalgiriečiai Vilniaus „Pramogų arenoje“ 2:10 (1:4, 0:3, 1:3) nusileido trečioje Vakarų konferencijos pozicijoje esantiems Jaroslavlio „Loko-Junior“ ledo ritulininkams.

Tai didžiausias iki šiol „HC Žalgirio“ patirtas pralaimėjimas MHL B čempionate. Iki šiol žagiričiai daugiausiai pralaimėjo „HC Raketa“ ledo ritulininkams, kuriems nusileido 1:5.

Pirmąjį įvartį „HC Žalgirio“ ekipai pelnė Danielius Nomanovas (2:30), kuriam rezultatyvius perdavimus atliko Ilja Četvertakas ir Sergejus Kniazevas bei išlygino rezultatą 1:1. Tačiau tada „Loko-Junior“ pelnė tris įvarčius per mažiau nei septynias minutes ir išsiveržė į priekį 4:1.

Itin prastą atkarpą „HC Žalgiris“ sužaidė antrojo kėlinio viduryje, kuriame per 17 sekundžių praleido du įvarčius (1:6) ir pakeitę vartininką po šiek tiek daugiau nei trijų minučių praleido septintąjį įvartį (1:7).

Trečiojo kėlinio pradžioje „HC Žalgiris“ per mažiau nei minutę praleido dar du įvarčius ir rezultatas tapo triuškinantis - 1:9. Kėlinio viduryje svečiai dar kartą nuginklavo „HC Žalgirio“ vartininką, o paguodos įvartį šeimininkams pelnė rusas Pavelas Širokovas (52:39).

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais vasario 27-ą dieną taip pat su „Loko-Junior“ ledo ritulininkais.

„HC Žalgiris“ jau užsitikrinęs vietą atkrintamosiose varžybose ir su 133 taškais Vakarų konferencijoje užima ketvirtąją vietą.