Titulinis » Naujienos » Pirmoji Kauno „Velnių“ pergalė mėgėjų čempionate

Pirmoji Kauno „Velnių“ pergalė mėgėjų čempionate

2014-11-23
 Pirmąją pergalę šiame sezone iškovojo Kauno „Velniai“  namų arenoje 3:2 (1:0,0:1,2:1) įveikę Kauno „Monstrų“ komandą. Rungtynės tarp šitų ekipų visada būna įnirtingos. Šios taipogi nebuvo išimtis. Susitikimas prasidėjo kibiai - abi komandos turėjo po keletą pavojingų epizodų. Grubiau pirmąjį kėlinį žaidę „Monstrai“ „prisidarė“ sau bėdų, kai eiliniame dviejų minučių pašalinime Paulius Palubinskas ( 17:05) nuginklavo „Monstrų“ ekipos vartininką.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviejų minučių pašalinimais abiejose komandose, o  jame likus žaisti kiek mažiau nei septynias minutes  rezultatą išlygino Večeslavas Markovas (33:58).

Trečiąjame kėlinyje „Velniai“ į priekį pabėgo dviem „greitais“ įvarčiais. Pasižymėjo Tadas Čepkauskas (40:51) ir Karolis Janušauskas (42:03). Tačiau nepraėjus nei minutei vieno žaidėjo daugumos pranašumą realizavo ir savo aštuntą čempionato įvartį pelnė Benas Šilinskas (42:45).  Netrukus aikštelėje likus tik trims „Velnių“ ekipos žaidėjams „Monstrai“ turėjo progų rezultatą ir išlyginti. Tačiau sėkmingai per likusį laiką gynęsi Kauno „Velniai“ šventė pergalę, atsirevanšavę Kauno „Monstrams“ už pirmąsias sezono tarpusavo rungtynes.

„Velniai“ - „Monstrai“  3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
„Velniai“ : Paulius Palubinskas, Tadas Čepkauskas, Karolis Janušauskas po įvartį.
„Monstrai“ : Večeslavas Markovas, Benas Šilinskas po įvartį.