Titulinis » Naujienos » Pirmoji LRML čempionato naujo sezono pergalė priklauso Vilniaus „Feniksui“ (fotogalerija)

2019-09-27
Nuo šių metų rugsėjo 18 d. prasidėjo Ledo ritulio mėgėjų lygos (LRML) 2019-2020 m. čempionato kovos. Už aukščiausias pozicijas šiemet kovos septynios ledo ritulio komandos. Kai kurios jų savo sąstatą pastiprino naujais stipriais žaidėjais. Naujajame sezone pečius surems Vilniaus „Feniksas“ (treneris Mindaugas Kieras), Vilniaus „Tauras“ (treneris Artūras Katulis), Vilniaus „Lokiai“ (treneriai Sergejus Rybakovas, Olegas Tarasovas), Vilniaus „Ober-Haus“ (treneris Edgaras Rybakovas), praėjusių metų trečiosios vietos nugalėtojai Vilniaus „Orakulas“ (treneris Mihailas Dubovas), antrąją vietą iškovojusi Trakų „Galvė“ (treneris Edgaras Rybakovas) ir keletą metų iš eilės neįveikiami Kauno „Bizonai-Bokštelio“ ledo ritulininkai.

Pirmąsias naujojo sezono rungtynes rugsėjo 18 d. sužaidė Vilniaus „Feniksas“ ir Vilniaus „Tauras“. „Feniksas“ rezultatu 5:2 (2:2, 2:0, 1:0) palaužė „Taurą“. „Feniksas“ vartus patikėjo Benediktui Drižui, „Tauras“ – Kristupui Pranckiečiui.

Čempionato įvarčių sąskaitą 01:04 atidarė „Fenikso“ žaidėjas Simas Kudarauskas (1:0). Antrą įvartį 11:40 savarankiškai pelnė „Fenikso“ gretas papildęs Pijus Bernatavičius (2:0). Baigiantis kėliniui savo žaidimą pagaliau atrado ir „Tauras“: 16:57 ritulį į varžovų vartus pasiuntė Mindaugas Skarbalius (2:1), o 18:19 rezultatą išlygino Artūras Jermakovas (2:2).

„Feniksas“ priešininkams ribos peržengti neleido ir antrajame kėlinyje atstatė turėtą pranašumą. 21:40 antrą kartą taikliai smūgiavo Simas Kudarauskas (3:2), 31:11 pasižymėjo Povilas Jansonas (4:2).

Trečiasis kėlinys padėjo tašką. 53:38 paskutinį „Fenikso“ įvartį pelnė Paulius Čegis (5:2).

Geriausiais rungtynių žaidėjais paskelbti Simas Kudarauskas („Feniksas“) ir Mindaugas Skarbalius („Tauras“).