Titulinis » Naujienos » Po baudinių serijos „Feniksas“ išplėšė pergalę iš „Lokių“ letenų

Po baudinių serijos „Feniksas“ išplėšė pergalę iš „Lokių“ letenų

2018-03-01
Vasario 28-ąją ant Vilniaus „Pramogų arenos“ ledo buvo karšta. „Fenikso“ akistata su „Lokiais“ baigėsi sunkiai po baudinių serijos iškovota „Fenikso“ pergale. Rungtynių rezultatas – 4:3 (0:1, 1:0, 2:2, 1:0).
Abi Vilniaus komandos pirmąsias 10 minučių bandė viena kitos jėgas, kol 11-ąją minutę „lokys“ Viačeslavas Ten po Dariaus Budranovo perdavimo pasiuntė ritulį į „Fenikso“ vartus (0:1).

Antrasis kėlinys taip pat nebuvo rezultatyvus. Tačiau „Fenikso“ ledo ritulininkams žaidžiant daugumoje pelnytas įvartis įskėlė intrigos kibirkštį (1:1). 25-osios minutės išlyginamojo įvarčio autorius – Tadas Ūselis.

Trečiajam kėliniui ant ledo susirinkę „Fenikso“ žaidėjai neatlyžo ir subraškėjus „Lokių“ gynybai pademonstravo savo ambicijas. 54-ąją minutę rezultatyviai ataką užbaigė Justinas Račka (2:1). Praėjus porai minučių „Feniksas“ nuo varžovų atsiplėšė dar labiau: po Edvardo Krapo perdavimo 56-ąją minutę „Lokių“ vartų tinklą pasiekė Dovydo Aidžiulio sviestas ritulys (3:1). Saugesniu įvarčių skirtumu „Feniksas“ džiaugėsi neilgai. „Lokiams“ žaidžiant mažumoje 57-ąją minutę taiklų metimą atliko Elanas Vasiliauskas (3:2). Perdavimą jam atliko Darius Budranovas. „Lokius“ nuo pratęsimo skiriant vienam įvarčiui, jie nutarė sužaisti va bank ir savo vartininką Vylių Blauzdavičių pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju. Sprendimas pasiteisino: likus 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos rezultatą išlygino Eduardas Guižauskas (3:3).
5 minutės veržlaus žaidimo kovojant trys prieš tris nugalėtojo neišaiškino.

Baudinių serija buvo lemtinga. 4-ojo baudinio metu „Fenikso“ vartininkas Kristupas Pranckietis nesulaikė Edgaro Jašino metimo, tačiau parklupdęs „Lokių“ vartininką tikslų metimą atliko ir Andris Matisons (3:3). O po sekančio serijos baudinio, kai įvartį pelnė Dovydas Aidžiulis, „Feniksas“ jau mėgavosi pergalės skoniu (4:3).