Titulinis » Naujienos » Po permainingos kovos Kauno „Bizonai-Bokštelis“ šventė pergalę prieš Trakų „Galvę“ (fotogalerija)

2020-01-15
 Sausio 14 d. Elektrėnuose LRML čempionato rungtynės prieš Trakų „Galvę“ Kauno „Bizonų-Bokštelio“ ledo ritulininkams lengvu pasivaikščiojimu nepasirodė. Du iš trijų susitikimo kėlinius laimėjusiai Trakų komandai, kaip ir pirmajame rate, čempionato lyderiams teko nusileisti minimalia persvara. „Bizonai-Bokštelis“ nugalėjo rezultatu 8:7 (1:3, 5:1, 2:3).

Susitikimo įvarčių sąskaitą atidarė 08:06 kauniečio Elvino Kotvickio pelnytas individualus įvartis (1:0). „Galvės“ atsakas buvo greitas: 09:27 įvartį pelnė Rokas Parangovskij (1:1, perd. Tomas Vaškevič). 18:13 dar viena Kauno vartų apgultis baigėsi trakiškių įvarčiu – tikslą pasiekė Andriaus Karpičiaus mestas ritulys (1:2, perd. Giedrius Vaisėtas). Po minutės „Galvė“ persvarą padidino – antrą kartą taiklų metimą atliko Rokas Parangovskij (1:3, perd. Tomas Vaškevič, Raimondas Vaškevič).

Antrajame kėlinyje situacija apsivertė. 22:55 įvarčių deficitą sušvelnino kauniečio Dariaus Garlinsko įvartis (2:3, perd. Darius Kotvickis). 26:39 Elvinas Kotvickis, įmušęs įvartį aštriu kampu, rezultatą išlygino (3:3, perd. Dainius Tumėnas). 28:49 po tikslaus Artūro Gavrilovo metimo „bizonai“ trakiškius paliko už nugaros (4:3, perd. Sergejus Kiršys, Darius Kotvickis). 32:10 Artūras Gavrilovas Trakų „Galvę“ už jos klaidas ir neatidumą gynyboje nubaudė antrą kartą (5:3, perd. Michailas Starkov, Elvinas Kotvickis). Po kauniečių spurto „Galvė“ ginklų nesudėjo – 39:30 individualų įvartį pelnė Andrius Karpičius (5:4). Tačiau 39:41 Elvinas Kotvickis atstatė dviejų įvarčių skirtumą (6:4, perd. Sergejus Kiršys, Michailas Starkov).

Du kėlinius besitęsęs permainingas, tačiau sklandus žaidimas baigėsi trečiajame kėlinyje. Kėlinio pradžioje įtampos neatlaikę ledo ritulininkai apsikumščiavo. Po teisėjų skirtų baudos minučių (tarp jų 20 min. drausminės nuobaudos „Bizonų-Bokštelio“ atstovui bei 25 min. smūgio galva nuobaudos „Galvės“ žaidėjui) kovą ant ledo tęsė trys kauniečiai prieš penkis trakiškius. Nelygias jėgas „Galvė“ išnaudojo maksimaliai: 43:38 ritulį į vartus pasiuntė Tomas Vaškevič (6:5, perd. Raimondas Vaškevič), o po minutės Marius Gaidys rezultatą išlygino (6:6, perd. Artūras Vyšniauskas, Jaroslavas Chairulin). 51:25 Trakų komandą į priekį išvedė taiklus Artūro Vyšniausko metimas (6:7, perd. Jaroslavas Chairulin, Andrejus Jakušev). Visgi, po to sekusios „Galvės“ klaidos buvo lemtingos. Kauniečiai, gavę progą sužaisti daugumoje penki prieš tris, rezultatą vėl išlygino ir persvėrė jį savo naudai. 53:11 išlyginamąjį įvartį pelnė Michailas Starkov (7:7, perd. Šarūnas Citavičius, Sergejus Kiršys). 54:37 pergalingą įvartį pelnė Šarūnas Citavičius (8:7, perd. Dainius Tumėnas, Artūras Gavrilovas).

Geriausiais žaidėjais pripažinti Elvinas Kotvickis („Bizonai-Bokštelis“) ir Rokas Parangovskij („Galvė“).