Titulinis » Naujienos » Prastai sužaistas antrasis kėlinys privertė „Energiją“ patirti nesėkmę Gardine

Prastai sužaistas antrasis kėlinys privertė „Energiją“ patirti nesėkmę Gardine

2014-11-25
Skaudų pralaimėjimą Baltarusijos aukščiausios lygos rungtynėse patyrė daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“, antradienį svečiuose 2:7 (2:3, 0:4, 0:0) nusileidusi Gardino „Neman-2“ klubui.

Apylygiai vykusiame pirmajame kėlinyje „Energijos“ vartininką Donatą Žukovą nuginklavo Vladimiras Tarasenka (4:24 min.), Vladislavas Černevskis (7:33) ir Olegas Bujakas (15:27), tačiau svečiai neleido varžovams įgyti solidžios persvaros – įvarčius pelnė Artūras Laukaitis (6:02) bei mažumoje pasižymėjęs Rokas Bazys (11:20).

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuriame „Neman-2“ komanda įmušė net keturis įvarčius be atsako, iš kurių du – žaisdama daugumoje. Po tikslių Sergejaus Kolosovo (23:22) ir Aleksejaus Matusevičiaus (26:23) smūgių „Energijos“ vartų ginti stojo Nerijus Dauksevičius, bet ir jam nesisekė apsiginti nuo varžovų atakų – ritulį į elektrėniškių vartus pasiuntė Arturas Savinovas (29:27) bei O.Bujakas (32:50).

„Energija“ šiose rungtynėse 6 kartus turėjo kiekybinę persvarą, bet nepasinaudojo nė viena iš jų.

Sportas.lt, kad pirmąsias šių komandų rungtynes Gardine rezultatu 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) laimėjo „Energija“, o abu susitikimus Elektrėnuose laimėjo „Neman-2“.

„Energija“ (28 tšk.) liko 7-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Neman-2“ (45 tšk.) ir toliau užima 5-ą poziciją tarp 11 klubų.

Artimiausias dvejas rungtynes „Energija“ žais tik gruodžio 15-16 dienomis namuose su lygos lyderiu Žlobino „Metallurg-2“ (56 tšk.) klubu.