Titulinis » Naujienos » "Predators" ir "Ducks" klubai - per žingsnį nuo NHL Vakarų konferencijos pusfinalio (4 VIDEO)

2017-04-18
ELTA informacija
 Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos trečiosiose rungtynėse pirmadienį "Nashville Predators" (8-oji vieta konferencijoje) namuose po pratęsimo 3:2 (0:0, 0:2, 2:0; 1:0) įveikė konferencijos nugalėtoją "Chicago Blackhawks" ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3-0.

Pergalingą įvartį 77-ąją min. pelnė Kevinas Fiala.

Antrajame kėlinyje "Blackhawks" pirmavo po Deniso Rasmuseno (Dennis Rasmussen, 22 min.) ir Patriko Keino (Patrick Kane, 32) įvarčių, o trečiajame kėlinyje rezultatą išlygino du kartus pasižymėjęs Filipas Forsbergas (45 ir 55).

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį vėl Nešvilyje.

Kitose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse "Anaheim Ducks" klubas išvykoje po pratęsimo 5:4 (1:2, 1:2, 2:0; 1:0) nugalėjo "Calgary Flames" ledo ritulininkus ir serijoje taip pat pirmauja 3-0.

Rytų konferencijos trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas "Washington Capitals" klubas išvykoje po pratęsimo 3:4 (2:1, 1:2, 0:0; 0:1) pralaimėjo "Toronto Maple Leafs" (8-oji vieta konferencijoje) ekipai ir serijoje atsilieka 1-2.

Pirmadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Rytų konferencija.

"Toronto Maple Leafs" - "Washington Capitals" (1) 4:3 (1:2, 2:1, 0:0; 1:0), po pratęsimo. Serija 2-1.

"Boston Bruins" (7) - "Ottawa Senators" (6) 3:4 (0:2, 3:1, 0:0; 0:1), po pratęsimo. 1-2.

Vakarų konferencija.

"Nashville Predators" (8) - "Chicago Blackhawks" (1) 3:2 (0:0, 0:2, 2:0; 1:0), po pratęsimo. 3-0.

"Calgary Flames" (7) - "Anaheim Ducks" (3) 4:5 (2:1, 2:1, 0:2; 0:1), po pratęsimo. 0-3.