Titulinis » Naujienos » Prieš trečiadienio rungtynes Š.Kuliešius įvertino vietinių žaidėjų pasirodymą Slovėnijoje

Prieš trečiadienio rungtynes Š.Kuliešius įvertino vietinių žaidėjų pasirodymą Slovėnijoje

2020-02-12
“Hockey Punks” inf.
 Rytoj Vilniuje Lietuvos pirmenybių rungtynėse susitinka sostinės „Hockey Punks“ ir jungtinė Kauno ir Klaipėdos komanda „Baltų Ainiai/HC Klaipėda“.
 
“Hockey Punks” po nesėkmingai susiklosčiusių pirmųjų 2020-ųjų rungtynių su „Kaunas Hockey“, kuomet atlikę kur kas daugiau metimų į vartus turėjo pripažinti varžovų pranašumą, pastaruoju metu įgavo didesnį pagreitį - iškovojo 4 pergales iš eilės. Tuo tarpu varžovų jungtinė komanda šiais kalendoriniais metais pergalės dar neiškovojo, tačiau sudėtį komandos vadovai pastiprino keliais patyrusiais žaidėjais. Pažymėtinas buvusio „Hockey Punks“ puolėjo Laisvydo Rimkaus perėjimas į rytojaus konkurentų stovyklą.
 
Pastaruoju metu Lietuvos pirmenybėse buvo pertrauka, kadangi Nacionalinė šalies rinktinė Slovėnijoje kovėsi žiemos olimpinių žaidynių atrankos turnyre. Jame dalyvavo 4 “pankų” komandos žaidėjai – Aivaras Bendžius, Povilas Verenis ir pagrindinėje šalies komandoje debiutavę Laisvydas Kudrevičius ir Ernestas Trukšnys. Išplėstiniame kandidatų sąraše dar yra ir Mauras Baltrukonis bei Edgaras Rybakovas šį kartą negalėję padėti rinktinei.
 
„Hockey Punks“ vadovas ir vienas Lietuvos rinktinės trenerių Šarūnas Kuliešius įvertino mūsų čempionato žaidėjų pasirodymą jame.
 
„Šioje išvykoje į Slovėniją buvo net tik 4 mūsų „Hockey Punks“ žaidėjai, bet ir kitų šalies klubų atstovai, tai yra, pusę rinktinės sudarė Lietuvoje rungtyniaujantys ledo ritulininkai. Nesakyčiau, kad jų lygis kažkaip ypatingai žemesnis yra nei užsienyje rungtyniaujančių lietuvių, aišku, šiame kontekste išskyrus Nerijų Ališauską. Pirmose rungtynėse su slovėnais visa mūsų komanda blaškėsi gynyboje tarsi rūke, padarėme tiek klaidų, kad mes treneriai nagrinėdami 1-ą kėlinį vien užtrukome 3 valandas.
 
Įtakoja tai, kad savo klubuose rinktinės žaidėjai daugiau užima vedančias pozicijas, žaidžia daugiau su rituliu ir gynyboje dirbti reikia mažiau.
 
Dėl to tų įgūdžių papuolus po tokio lygio kaip Slovėnijos rinktinės atakų lavina tikrai trūksta. Tačiau akivaizdžiai matėsi, kad jau antrose olimpinės atrankos turnyro rungtynėse su Japonija rungtyniavome kur kas konkurencingiau ir prie kokybiškesnių veiksmų baigiamojoje atakų stadijoje galėjome kabintis į rungtynes.
 
Manau, ir mūsų šalies čempionate yra tikrai įdomių žaidėjų, tačiau trūksta komandų, trūksta rungtynių kiekio. Kiek žinau, ateinantį sezoną susikurs Baltijos lyga, rinktinei reikalingi vietiniai žaidėjai gaus daugiau aukšto lygio praktikos, todėl tam tikrų judesių teigiame linkme yra, - kalbėjo Š.Kuliešius.
Trečiadienio rungtynių Vilniaus “Pramogų arenoje” pradžia - 20 val. 15 min. Organizatoriai pataria atvykti šiek tiek anksčiau, nes galimos eilės prie kasos. Bilietus taip pat galima įsigyti ir internetu „Paysera“ bilietų sistemoje.