Titulinis » Naujienos » Principinę Kauno „Monstrų“ ir „Orakulo“ kovą laimėjo kauniečiai

Principinę Kauno „Monstrų“ ir „Orakulo“ kovą laimėjo kauniečiai

2017-05-08
 Gegužės 6-osios rytą ant ledo buvo karšta: pečius surėmė Kauno „Monstrai“ ir Naujosios Vilnios „Orakulas“. Pernai finalinėse rungtynėse kauniečiai išplėšė pergalę iš „Orakulo“ rankų ir tapo LRML čempionais, tad šįkart „Orakulas“ turėjo stiprią motyvaciją ir vidinio pykčio revanšui. Tačiau istorija pasikartojo – fortūna vėl stojo į „Monstrų“ pusę. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3 (1:1, 1:1, 1:1), o po jų sekusią baudinių seriją ir progą pakovoti dėl aukso laimėjo Kauno komanda (3:4). „Orakulas“ tęs mūšį dėl trečiosios vietos. Kauno „Monstrai“ vartus saugoti patikėjo Domantui Butkui, „Orakulo“ vartų sargu buvo Boleslavas Konopackij.

Įtampa komandas lydėjo visų rungtynių metu: ledo ritulininkai įvartis po įvarčio tempė savo komandas į priekį. Pirmasis mestas ritulys pasiekė „Orakulo“ vartų tinklą – 14-ąją minutę po Simo Bakaus perdavimo taiklų metimą atliko Marius Kubilius (0:1). „Orakulo“ atsako ilgai laukti neteko: 15-ąją minutę įvartį pelnė Jurijus Goriančikovas (1:1). Perdavimą jam atliko Vladas Seniut.

Įpusėjus rungtynėms lydimas sirgalių ovacijų individualų įvartį įmušė Nikolajus Sidorovas (2:1). Stiprėjant įtampai žaidėjai ėmė klysti ir provokuoti varžovų klaidas: už neleistinus veiksmus ant baudų suolelio „ataušti“ buvo pasodintas „Orakulo“ žaidėjas Darius Tovianskij. 40-ąją minutę Elvino Kotvickio taiklus metimas rezultatą vėl išlygino (2:2). Jam asistavo Elanas Vasiliauskas.

Trečio kėlinio metu oponentai ėmė dar stipriau spausti vienas kitą. 56-ąją minutę kaunietis Pavelas Loginovičius pergudravo „Orakulo“ gynybą, ir gavęs perdavimą iš komandos trenerio Beno Jakšio, pasiuntė ritulį į vartus (2:3). „Orakulas“ taip pat atliko greitą ataką, tačiau abejotino įvarčio teisėjai neįskaitė. Visgi 58-ąją minutę Vlado Seniut įvartis išplėšė lygiąsias (3:3).

Teisėjai komandoms skyrė po tris baudinius. Nė vienas „Orakulo“ žaidėjas nebuvo pakankamai taiklus, o „Monstrams“ pergalę atnešė vienintelis, trečiojo bandymo metu Beno Jakšio pelnytas įvartis (3:4).

Kauno „Monstrų“ gretose pasižymėjo Benas Jakšys (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Marius Kubilius, Elvinas Kotvickis, Pavelas Loginovičius (1 įvartis), Simas Bakus, Elanas Vasiliauskas (1 perdavimas).

Naujosios Vilnios „Orakulo“ komandoje pasižymėjo Jurijus Goriančikovas, Vladas Seniut (1 įvartis, 1 perdavimas) ir Nikolajus Sidorovas (1 įvartis).