Titulinis » Naujienos » Principinėje kovoje „Meteoras“ išplėšė pergalę iš „Orakulo“ rankų

Principinėje kovoje „Meteoras“ išplėšė pergalę iš „Orakulo“ rankų

2016-10-27
 Spalio 25 d. vakarą ant ledo lazdas surėmė vienos stipriausių LRML senbuvių – „Orakulas“ ir „Meteoras“. Abi komandos ankstesniuose čempionatuose kovojo dėl aukščiausių, prizinių vietų. Atkaklią kovą rezultatu 3:5 (2:1, 1:2, 0:2) laimėjo Vilniaus „Meteoras“.

Sėkmingiau rungtynes pradėjo „Orakulo“ ledo ritulininkai. Du įvarčius iš eilės pelnė Ovidijus Oblikas ir Aleksandras Gordinas. Tačiau skirtumą iki 2:1 sumažino „Meteoro“ puolėjas Vadimas Kozlovas.

Antrasis kėlinys pasižymėjo itin kieta kova. Minimalus skirtumas neleido atsipalaiduoti abiems pusėms. Tačiau tą vakarą „Meteoro“ gynėjas Marius Šalomskas buvo nesulaikomas: prisidėjęs prie pirmojo savo komandos taško, pelnė išlyginamąjį įvartį, o netrukus ir trečiąjį, išvesdamas „Meteorą“ į priekį. Pakirstas „Orakulo“ pasitikėjimas savimi išsiveržė emocijomis. Po pastarųjų ginčo su teisėju dėl pražangos skyrimo ant baudų suolelio „atvėsti“ atsisėdo Kazimieras Vasilevskis ir Vadimas Kozlovas. Vėliau kilo dar didesnis sąmyšis, kai baudos minutėmis vienu metu buvo nubausti du „Meteoro“ puolėjai. „Orakulas“ negalėjo nepasinaudoti tokia proga: Artūras Adomavičius nesunkiai sugrąžino taškų pusiausvyrą.

Trečiąjį kėlinį vyko įnirtingas mūšis. Nė viena komanda nebuvo nusiteikusi nusileisti beveik visą kėlinio laiką. Tačiau 57-ąją minutę „Orakulo“ vartus vėl sėkmingai atakavo Vadimas Kozlovas, o netrukus pergalę užtvirtino Mariaus Šalomsko įvartis. Skirtumui sumažinti likusių dviejų rungtynių laiko minučių „Orakului“ neužteko.

„Meteoro“ gretose sužibėjo Marius Šalomskas (3 įvarčiai, 2 perdavimai), Vadimas Kozlovas (2 įvarčiai), Gintautas Bulauka, Jevgenijus Kirilovas, Virgis Balbierius (1 perdavimas).

„Orakulo“ komandoje pasižymėjo Ovidijus Oblikas, Aleksandras Gordinas, Artūras Adomavičius (1 įvartis), Stanislovas Paliukėnas , Nikolajus Sidorovas (1 perdavimas).