Titulinis » Naujienos » Rezultatyviai žaidęs "Kaunas Hockey" dar kartą įveikė lygos naujokę

Rezultatyviai žaidęs "Kaunas Hockey" dar kartą įveikė lygos naujokę

2019-12-16
 Lietuvos ledo ritulio čempionate dar vieną pergalę iškovojo pirmenybių lyderė „Kaunas Hockey“ komanda.

Pirmadienį „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ komanda namuose 2:11 neprilygo „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkams ir patyrė jau devintą pralaimėjimą šiame sezone. Tuo tarpu lygoje pirmaujantiems mačo nugalėtojams tai padėjo toliau išlaikyti distanciją prieš minimaliai nuo jų prieš šį turą atsilikusią „Hockey Punks“ komandą.

Jau per pirmąsias aštuonias minutes „Kaunas Hockey“ komanda pelnė tris įvarčius – pasižymėjo Mikhailas Evstigneevas (02:25, rez. perd. Aleksejus Zubenko), Aleksejus Zubenko (05:07, rez. perd. M. Evstigneevas) ir Eduardas Chekmaryovas (08:24, rez. perd. Lukas Žukauskas).

Nors per likusią pirmojo kėlinio dalį jiems daugiau pasižymėti nepavyko, dar kartą galingai kėlinį pradėję kauniečiai varžovus nubaudė ir trimis greitais įvarčiais po pirmosios pertraukos. Įdomu, jog įvarčiais džiaugėsi tie patys žaidėjai, kurie pasižymėjo ta pačia tvarka – pirmasis pasižymėjo M. Evstigneevas (22:46, rez. perd. Dmitrijus Babičius), vėliau tiksliai metė A. Zubenko (24:03, rez. perd. M. Evstigneevas, Sevelijus Morozovas), o atkarpą užbaigė E. Chekmaryovas (26:11, rez. perd. Grigorijus Vorobyovas, L. Žukauskas).

Po šios atkarpos rungtynių baigtis niekam nekėlė abejonių, o Kauno ledo arenoje susirinkę žiūrovai antrajame kėlinyje dar išvydo ir neįtikėtinai rezultatyvią 64 sekundžių atkarpą. Ją pradėjo puikiai žaidęs M. Evstigneevas, kuris užbaigė savo „hat-tricką“ septintuoju komandos įvarčiu (34:53, rez. perd. Jevgenijus Čugajus, S. Morozovas), o abi komandos per šį laiką iš viso pasižymėjo po du kartus. Kitą įvartį „Kaunas Hockey“ klubui pelnė Grigorijus Vorobyovas (35:47, rez. perd. L. Žukauskas, E. Chekmaryovas), o „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ ekipos gretose pasižymėjo Andrius Poškus (35:27) ir Anatolijus Sedura (35:57).

Trečiasis kėlinys startavo nerezultatyviai, bet susitikimo pabaigoje „Kaunas Hockey“ dar kartą žibėjo puolime. Savo pirmuosius rungtynių įvarčius pelnė Lukas Žukauskas (54:42, rez. perd. E. Chekmaryovas, D. Babičius), ir Jevgenijus Čugajus (56:20, rez. perd. A. Zubenko), o antruoju tris įvarčius šiame pelniusiu žaidėju paskutinę mačo minutę tapo A. Zubenko (59:20, rez. perd. M. Evstigneevas).

Jau trečiadienį „Kaunas Hockey“ stos į dar vieną mačą – Kauno ledo arenoje jie priims „Geležinį Vilką“, o šio susitikimo startas 20:00 val. Tai bus paskutinioji šių metų Lietuvos čempionato akistata.