Titulinis » Naujienos » Rinktinės draugiškų rungtynių startas - jau trečiadienį Elektrėnuose

Rinktinės draugiškų rungtynių startas - jau trečiadienį Elektrėnuose

2019-04-16
hockey.lt informacija
 Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė jau rytoj stos į kovą pirmose kontrolinėse rungtynėse. Istoriniam startui pasaulio IA diviziono čempionate besiruošianti rinktinė 18:40 val. Elektrėnuose priims Estijos nacionalinę ekipą.
 
Jau daugiau nei dvi savaites pirmenybėms besiruošianti rinktinė pradeda lemiamą pasiruošimo etapą. Jo metu rinktinės nariai sužais keturis draugiškus mačus prieš išskrisdami į Kazachstaną, kur jų laukia balandžio 29 dieną startuojančios pirmenybės.
 
Į pirmąją akistatą su estais rinktinė stos jau rytoj 18:40 val. Stipriausios sudėties į Elektrėnus atvykstančiai rinktinei itin reikalingas ir jūsų palaikymas, o mačus su estais turėsite galimybę išvysti tik arenoje – šios rungtynes nebus transliuojamos. Ištikimiausių rinktinės gerbėjų taip pat laukia ypatingas pasiūlymas: įsigijus abonementą visus kontrolinius rungtynių mačus galėsite pamatyti vos už 10 eurų.
 
Draugiškų rungtynių bilietus įsigyti galite jau dabar, tiketa.lt puslapyje. Bilietai parduodami be žymėtų vietų. Atvykite ir palaikykite mūsų rinktinę besiruošiančią istoriniams mūšiams!
 
Kontrolinių rungtynių grafikas:
 
Balandžio 17 d. 18:40 val. Lietuva – Estija
Balandžio 18 d. 12:40 val. Lietuva – Estija (įėjimas į rungtynes nemokamas)
Balandžio 23 d. 18:40 val. Lietuva – Lenkija
Balandžio 24 d. 18:40 val. Lietuva – Lenkija
 
Visos rungtynės bus žaidžiamos Elektrėnų ledo rūmuose.

Komentuoti

Federacija, 2019-04-17 14:38:22
Xuj jums sastatas,pas mus viskas islaptinta kad nesužinotu musu broliai iš Kazakstan nebent ju agentas Boratas stebes graju ir irašines ir veliau rodis pas save Kazakstan per Borat TV.
Edikas, 2019-04-16 20:10:50
Sastatus prašom pateikti o poto žiuresim ar verta mokieti bablo . Nes pas Xaliava po 1€ prasmuksim.