Titulinis » Naujienos » Rokiškio ledo ritulininkai sutriuškino „Hockey Punks“

Rokiškio ledo ritulininkai sutriuškino „Hockey Punks“

2014-12-21
Triuškinančią pergalę atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate šventė Rokiškio „Rokiškio“ ekipa, kuri šeštadienį 8:2 (3:1, 3:0, 2:1) nepaliko vilčių Vilniaus „Hockey Punks“ komandai.

„Rokiškio“ komanda vos sužaidus 11 minučių susikrovė trijų įvarčių persvarą – pasižymėjo Kasparas Falkas (3:41 min.), Igoris Afanasjevas (4:15) ir Dominykas Deksnys (10:48). „Hockey Punks“ atsilikimą buvo sušvelninęs Algimantas Visockas (16:15), bet antrajame kėlinyje vilniečiai vėl turėjo problemų gynyboje, o tuo pasinaudoję „Rokiškio“ ledo ritulininkai ėmė triuškinti varžovus.

Per antrąjį ir trečiąjį kėlinius net tris įvarčius pelnė Simas Sakaitis (26:34, 33:07 ir 50:33), o po kartą pasižymėjo Šarūnas Citavičius (32:32) bei Vasilijus Fedotovas (45:03). „Hockey Punks“ klubui įvartį įmušė Nerijus Pranckus (44:16).

Nepaisant pergalės, „Rokiškis“ (6 tšk.) liko paskutinėje – 7-oje – turnyrinės lentelės vietoje ir kiek priartėjo prie 6-oje pozicijoje esančio „Hockey Punks“ (9 tšk.).

Šeštadienį bus žaidžiamos dar vienos atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės. 2-ą vietą užimantys Kauno „Baltų-ainiai“ (23 tšk.) susitiks su 3-ioje pozicijoje esančiais nugalėtojų titulą ginančiais Kaliningrado „Delovaja-Rus“ (Rusija, 16 tšk.) ledo ritulininkais.