Titulinis » Naujienos » "Rokiškis" sunkiai įveikė "Geležinį vilką"

"Rokiškis" sunkiai įveikė "Geležinį vilką"

2017-02-25
Rimtą kovą Rokiškyje šeimininkams pasiūlė Vilniaus „Geležinio vilko“ jaunimas, kuris du kartus pirmavo tačiau 3:5 (2:1, 1:3, 1:0) pralaimėjo „Rokiškio“ klubui.

Lietuvos ledo ritulio čempionato autsaideriai šeštadienį svečiuose pirmieji praleido įvartį, kai pasižymėjo Dominykas Deksnys (10:57). Netrukus pastaruoju metu gerą sportinę formą demonstruojantis Timonas Mažulis dviem įvarčiais persvėrė rezultatą (12:03 ir 16:39).

„Rokiškis“ susikaupė ir antrajame kėlinyje varžovų ėmėsi iš peties. Iš pradžių Kasparas Šutas (23:30) išlygino rezultatą. Nors Vilniaus komanda trumpam vėl išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo iš JAV grįžęs Ignotas Ragas (24:14), šeimininkai išnaudojo savo šansus. Saulius Limontas du kartus (29:18 ir 36:33) baudė Vilniaus klubą už pražangas ir dviem įvarčiais daugumoje išvedė „Rokiškį“ į priekį.

Trečiasis kėlinys pasižymėjo atkaklia kova ir abipusėmis pražangomis, kol tašką rungtynėse padėjo veteranas S.Limontas (57:20). Po trečiojo patyrusio rokiškėno įvarčio rungtynių baigtis tapo aiški.

„Rokiškis“ į varžovų vartus metė net 64 kartus, svečiai atsakė tik 19 smūgių.

Abi komandos sekmadienį 13 val. Rokiškyje susitiks dar kartą.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“         16  16  0  0   0  133:40   48
2. Juodupės „Juodupė“           19  14  1  0   4  141:51   44
3. Vilniaus „Hockey Punks“      19  10  1  0   8  106:80   32
4. Rokiškio „Rokiškis“          19   8  0  1  10   66:72   25
5. Kauno „Tigrai“               20   4  0  0  16   62:166  12
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“  17   1  0  1  15   36:135   4