Titulinis » Naujienos » Rusijos ledo ritulininkai Čekijoje vykstančiose planetos pirmenybėse gins čempionų titulus

2015-05-17
BNS informacija
 Šeštadienį antrosiose pasaulio vyrų ledo ritulio pirmenybių Čekijoje pusfinalio rungtynėse Rusijos rinktinė 4:0 (0:0, 0:0, 4:0) nugalėjo JAV komandą ir, patekusi į finalą, gins čempionės titulą sekmadienį.

Po įvartį nugalėtojams trečiajame kėlinyje pelnė Sergejus Moziakinas (47:17), Aleksandras Ovečkinas (50:19), Vadimas Šipačiovas (55:28) ir Jevgenijus Malkinas (58:35).

Geriausiu susitikimo žaidėju Rusijos rinktinėje buvo pripažintas vartininkas Sergejus Borovskis, atrėmęs visus 35 varžovų smūgius.

Sekmadienį finale Rusijos ledo ritulininkai žais su olimpine čempione Kanados rinktine, kuri kiek anksčiau pusfinalyje 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) įveikė šeimininkę Čekijos komandą ir į finalą pateko po šešerių metų.

Tai bus aštuntasis Rusijos komandos ir 38-asis Kanados rinktinės finalinis mačas.

Rusijos ledo ritulininkai planetos pirmenybių auksą iškovojo penkis kartus, o kanadiečiai - net 24-is, tiesa, paskutinį kartą 2007-aisiais Maskvoje.

Šios rinktinės pasaulio čempionatų finaluose tarpusavy žaidė du kartus ir abusyk - 2008 metais Kanadoje bei po metų Šveicarijoje - laimėjo Rusijos komanda.

Nesėkmes pusfinalyje patyrusius JAV ir Čekijos komandos sekmadienį žais dėl bronzos medalių.