Titulinis » Naujienos » Rygos „Dinamo“ po pratęsimo nutraukė keturiolikos pralaimėjimų seriją (VIDEO)

Rygos „Dinamo“ po pratęsimo nutraukė keturiolikos pralaimėjimų seriją (VIDEO)

2017-10-08
sportas.lt informacija
 Šeštadienį Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) dviejų lietuvių atstovaujamas Rygos „Dinamo“ (Latvija) klubas išvykoje po pratęsimo 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) išplėšė pergalę prieš Bratislavos „Slovan“ (Slovakija).

Tai buvo pirma rygiečių pergalė po keturiolikos pralaimėjimų iš eilės. „Slovan“ klubas pirmavo po Mareko Viedensky (14:14 min.) įvarčio, bet dar pirmajame kėlinyje pusiausvyrą atstatė neseniai „Dinamo“ papildęs Nikolajus Žerdevas (19:06).

Antrajame kėlinyje buvo užfiksuota tik viena pražanga, bet tai padėjo svečiams pelnyti įvartį – kiekybine persvara pasinaudojo Karlas Stollery (37:25). Deja, nepraėjus nė minutei, rezultatą išlygino Simonas Despres (38:08).

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Dinamo“ įgijo kiekybinę persvarą, bet pasižymėti nepajėgė. Prireikė pratęsimo, kuriame didvyriu tapo N.Žerdevas (64:50), įvarčiu išplėšęs svečių pergalę.

Į antrąjį penketą perkeltas Nerijus Ališauskas ant ledo praleido 17 min. 27 sek., blokavo 2 varžovų smūgius bei atliko 2 jėgos veiksmus.

Tuo tarpu Mantas Armalis vėl nuo atsarginių žaidėjų suolo stebėjo solidų kito „Dinamo“ vartininko Janio Kalninio pasirodymą.

„Dinamo“ (8 tšk.) liko paskutinėje lygos vietoje. „Slovan“ (19 tšk.) Vakarų konferencijoje užima priešpaskutinę – 12-ą – poziciją.

Artimiausias rungtynes rygiečiai žais spalio 11-ą dieną svečiuose su Nižnij Novgorodo „Torpedo“ (Rusija, 30 tšk.).