Titulinis » Naujienos » Rygos „Dinamo“ su N.Ališausku sezoną namų arenoje pradėjo pralaimėjimu (VIDEO)

Rygos „Dinamo“ su N.Ališausku sezoną namų arenoje pradėjo pralaimėjimu (VIDEO)

2017-09-01
 Nerijaus Ališausko atstovaujamai Rygos „Dinamo“ (Latvija) komandai nepavyko pergalingai atidaryti Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) sezono namų arenoje.

Ketvirtadienį Rygoje „Dinamo“ 1:3 (0:0, 0:0, 1:3) neatsilaikė prieš Maskvos „Spartak“ (Rusija). „Dinamo“ sėkmingai laikėsi du kėlinius, o pirmąjį įvartį praleido labai apmaudžiai.

Rygiečiai trečiojo kėlinio pradžioje įgijo kiekybinę persvarą, bet ne tik nepajėgė ja pasinaudoti, tačiau ir praleido įvartį mažumoje – pasižymėjo Lukašas Radilas (42:43 min.).

Vėliau „Spartak“ pergalę įtvirtino Benas Maxwellas (46:33) bei Viačeslavas Leščenka (48:34). Tiesa, „sausi“ neliko ir šeimininkai. Jiems paguodos įvartį pelnė Nikita Jevpalovas (54:28).

„Dinamo“ dar pakeitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju, bet rezultatas per paskutines 2 min. dėl to nepasikeitė.

Pirmajame penkete vėl rungtyniavęs N.Ališauskas sužaidus beveik 17 min. už laiko tempimą užsidirbo 2 baudos min.

Po šios pražangos „Dinamo“ liko trise prieš penkis varžovus, bet tuomet sėkmingai apsigynė.

Lietuvis ant ledo iš viso praleido 19 min. 28 sek. ir atliko vieną jėgos veiksmą.

Rygos „Dinamo“ (5 tšk.) Vakarų konferencijoje smuktelėjo į 8-ą vietą tarp 13 komandų. „Spartak“ (6 tšk.) Vakaruose pakilo į 6-ą poziciją.

Artimiausias rungtynes rygiečiai žais jau rugsėjo 2-ą dieną namuose prieš Maskvos „Dinamo“ (Rusija).