Titulinis » Naujienos » „Sausus“ vartus išlaikę Vilniaus „Lokiai“ sutriuškino Vilniaus „Taurą“ (Fotogalerija)

2019-10-10
Spalio 9-osios vakarą Vilniuje sužaistos LRML čempionato rungtynės tarp Vilniaus „Lokių“ ir Vilniaus „Tauro“. Sąstatą pasistiprinę „Lokiai“ rezultatu 12:0 (4:0, 6:0, 2:0) nesunkiai nugalėjo varžovus. „Lokių“ vartus saugojo Kristupas Pranckietis, „Tauro“ – Audrius Kuzmickas.

„Lokiai“ šeimininkavo „Tauro“ aikštės pusėje jau nuo pirmųjų rungtynių minučių. Pirmųjų įvarčių ilgai laukti neteko. 02:37 individualų įvartį pelnė Michailas Škoda (1:0), 08:49 – prie „Lokių“ komandos prisijungęs Karolis Janušauskas (2:0), 11:59 ritulį į vartus pasiuntė jau praeitose rungtynėse pasižymėjęs naujokas Andrejus Milevskij (3:0), o 19:10 savo taiklumą pademonstravo Viačeslavas Ten (4:0).

„Taurui“ vis dar neatradus veiksmingos gynybos formulės, „Lokiai“ ir toliau diktavo rungtynių tempą. Antro kėlinio pradžioje dar kartą pasižymėjo Karolis Janušauskas (5:0). 25:29 „Tauro“ vartininką pergudravo Virginijus Janušauskas (6:0). Nepraėjus nė dešimčiai sekundžių nuo ritulio išmetimo aikštės centre įvartį „Lokiams“ pelnė Aurimas Čepaitis (7:0). 31:38 ritulį į „Tauro“ vartus pasiuntė Artūras Grigonis (8:0), o po trijų minučių antrąjį savo įvartį pelnė Andrejus Milevskij (9:0). Baigiantis kėliniui gražų įvartį įmušė Olegas Tarasov (10:0).

Dviženklis skirtumas nugesino „Tauro“ viltis, ledo ritulininkai niekaip negalėjo sutramdyti „Lokių“ puolėjų. Per trečiąjį kėlinį „Lokiams“ pavyko įmušti dar du įvarčius. Pirmasis iš įvarčių įmuštas prasidėjus kėliniui, jo autorius – Viačeslavas Ten (11:0). 49:30 savarankiškai įvartį pelnė Artūras Grigonis (12:0). Per likusį laiką „Taurui“ pelnyti garbės įvarčio taip ir nepavyko.

Geriausiais rungtynių žaidėjais paskelbti Kristupas Pranckietis („Lokiai“) ir Gintaras Pilikauskas („Tauras“).