Titulinis » Naujienos » Sėkminga 26 sekundžių atkarpa atvėrė latviams kelią į finalą

Sėkminga 26 sekundžių atkarpa atvėrė latviams kelią į finalą

2018-11-10
 Pirmąja „Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ finalo dalyve tapo Latvijos klubų rinktinė, kuri iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.

Šeštadienio pirmoje akistatoje latviai 2:1 įveikė Rumuniją, kuriai po šios nesėkmės teko tenkintis antrąją vieta grupėje.

Latvijos klubų rinktinės pergalę lėmė 26 sekundžių atkarpa antrajame kėlinyje, kurios metu jie iš pradžių realizavo kiekybinę persvarą, o vėliau ir pelnė antrąjį įvartį komandoms jau žaidžiant lygiomis sudėtimis. Įvarčiais pasižymėjo Ričardas Bernhardas ir Kristapas Riekstinšas. Nors rumunai po Balazso Peterio įvarčio buvo sušvelninę rezultatą, per likusį mačo laiką jiems taip ir nepavyko išplėšti pratęsimo.

B grupę laimėję latviai jau rytoj stos į kovą dėl „Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ nugalėtojų titulo. Jų varžove pergalės atveju taptų Lietuvos rinktinė, o jei lietuviai patirtų nesėkmę, dėl titulo kovotų japonai.