Titulinis » Naujienos » Sensacija: N.Ališauskas grįžo ant ledo, „Dinamo“ patiesė vienus iš KHL lyderių (VIDEO)

2017-10-27
 Ketvirtadienį Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) reguliariojo sezono rungtynėse dviejų lietuvių atstovaujama Rygos „Dinamo“ (Latvija) komanda savo arenoje po pratęsimo sensacingai 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) patiesė vieną pajėgiausių lygos ekipų Omsko „Avangard“ (Rusija).

Didžiąją rungtynių dalį drausmingai žaidę rygiečiai problemų buvo prisidarę 48-ąją min., kai užsidirbo dvi pražangas paeiliui. Visgi, žaisdami trise prieš penkis, jie atsilaikė ir išplėšė pratęsimą, kuriame didvyriu tapo vienintelį mačo įvartį įmušęs Anssi Salmela (64:05).

Pasakiškai sužaidęs „Dinamo“ vartininkas Janis Kalninis atrėmė visus 28 varžovų smūgius į vartų plotą.

Nerijus Ališauskas po trejų rungtynių pertraukos sugrįžo ant ledo. Trečiajame penkete žaidęs gynėjas iš Lietuvos ant ledo praleido 11 min. 12 sek., blokavo 3 varžovų smūgius ir atliko 2 jėgos veiksmus.

Kitas lietuvis Mantas Armalis nuo suolo nepakilo.

„Dinamo“ (13 tšk.) lieka paskutinėje visos KHL lygos vietoje. „Avangard“ (48 tšk.) Rytų konferencijoje tarp 14 komandų žengia 2-a.

Artimiausias rungtynes rygiečiai žais rugsėjo 29-ą dieną namuose su Minsko „Dinamo“ (Baltarusija, 31 tšk.), kuri Vakarų konferencijoje tėra 10-a.