Titulinis » naujienos » Sporto psichologijos seminaras tėvams, auginantiems ledo ritulininkus

Sporto psichologijos seminaras tėvams, auginantiems ledo ritulininkus

2017-05-12
SLRA informacija
Kviečiame tėvelius į pirmąjį mūsų ledo ritulio bendruomenės sporto psichologijos seminarą tėveliams, kurie augina ledo ritulininkus. Atsiprašome, kad nepavyko visko suplanuoti iš anksčiau, tačiau pasitaikė puiki proga pasikviesti labai gerą ir patyrusią lektorę Rinaldą Germanienė, kuri 15 metų užsiima konsultaciniu darbu su profesionaliais sportininkais, treneriais bei įvairių sporto šakų teisėjais Lietuvoje bei kitose šalyse. R. Germanienė vedė sporto psichologijos seminarą  Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinei ir sulaukė daug teigiamų atsiliepimų iš rinktinės žaidėjų ir trenerių štabo.

Taigi šį kartą lektorė paruošė seminarą tėveliams, kurie augina sportuojančius vaikus. Tad kviečiame aktyviai dalyvauti visų ledo ritulio mokyklų tėvelius, išklausyti, pasimokyti, užduoti klausimus profesionalams.

Prašome registruotis prisegtoje nuorodoje, jei jūs ketinate dalyvauti.


REGISTRACIJA: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph2Zh9lwOFcRhz626Q3NAyjkH3odma9aHX3BLr4Pi7Q/edit#gid=0

REGISTRACIJA IR INFORMACIJA: info@ledoritulioakademija.lt

SEMINARO KAINA: 20 Eur (jei dalyvauja abu tėvai, tai antram tėveliui reikia susimokėti 10 eur)

Registracija tvirtinama tik sumokėjus mokestį!

Komentuoti

Mama, 2017-05-15 10:49:09
kazkas naujo Lietuvoje. In
Psixopadrezovas, 2017-05-12 20:50:05
O senialius galima atsivesti ? Nes mano prosenelis žaide su kaimynu kažkoki sporta panašu i xoxeju bet jie vare dviese ir dar bobas pajugdavo tai griždavo gatavi nuo sporto nes daug kažkoio skyščio vartojo tipo Smetiškas Red Bull.