Titulinis » Naujienos » Tarptautiniame moterų turnyre Elektrėnuose - „Hockey Girls“ triumfas

Tarptautiniame moterų turnyre Elektrėnuose - „Hockey Girls“ triumfas

2019-05-13
hockey.lt informacija
 Gegužės 11-12 dienomis Elektrėnuose antrą kartą šiais metais buvo surengtas tarptautinis moterų ledo ritulio turnyras: „Hockey Lietuva Lady Cup 2019“.
 
Turnyre be dviejų Lietuvos komandų: Vilniaus „Hockey Stars“ ir Elektrėnų „Hockey Girls“ dalyvavo ir trys ekipos iš užsienio: „Laima Junior“ ir „L&L“ iš Latvijos bei „HK Fuuriad“ komanda iš Estijos. Varžovės iš Latvijos lietuvėms buvo puikiai pažįstamos, tačiau šį kartą jos atsivežė mažiau senbuvių ir leido parungtyniauti pirmus metus treniruotes lankančioms merginoms. Tuo tarpu estės turnyre Lietuvoje dalyvavo pirmą kartą: į mūsų šalį atvyko mažame Viljandis miestelyje besitreniruojančios ir Estijos moterų čempionate besivaržančios merginos.
 
Šis turnyras tęsėsi dvi dienas, žaidžiant vieno rato sistema (visos komandos su varžovėmis sužaidžia po kartą). Susitikimai buvo trumpesni nei įprastai: vyko du kėliniai po 15 minučių, nestabdant rungtynių laiko.
 
Puikiai šis turnyras klostėsi „Hockey Girls“ komandai, kuri paskutiniame mače stojo į kovą su „L&L“ klubu dėl pirmosios vietos turnyre. Šiame mače latvėms buvo būtina pergalė, o iki tol visus mačus laimėjusioms lietuvėms (7:0 prieš „Hockey Stars“, 3:2 prieš „Laima Juniors“ ir 4:0 prieš „Fuuriad“) užteko ir lygiųjų.
 
Atkakliose rungtynėse po pirmojo kėlinio pirmavo daugumoje įvartį pelniusios lietuvės: po Ramunės Maleckienės perdavimo pasižymėjo Klara Miuller. Visgi, antrajame kėlinyje latvėms pavyko išlyginti rezultatą ir išlaikyti intrigą iki pat mačo pabaigos. Galiausiai pergalę išplėšė ir aukso medalius turnyre lietuvių ekipai garantavo savo antrąjį įvartį pelniusi K. Miuller, šįkart pasižymėjusi po Jolitos Slomskaitės perdavimo.
 
Antrą vietą turnyre dėl geresnio įvarčių santykio užėmė „L&L“ komanda, kuri vos vienu įvarčiu aplenkė „Laima Juniors“ merginas, kurios tenkinosi trečia pozicija pirmenybėse. Tuo tarpu kita lietuvių ekipa paskutiniame savo susitikime stojo į kovą dėl ketvirtosios pozicijos.
 
„Hockey Stars“ ir „HK Fuuriad“ prieš paskutinį turą neturėjo taškų ir paskutiniame tarpusavio susitikime kovėsi dėl ketvirtosios vietos. Varžovės iš Estijos pasižymėjo pirmosios, bet netrukus rezultatą išlygino Nomeda Burneikaitė (rez. perd. Akvilė Petrauskienė). Deja, bet estėms pavyko dar pirmajame kėlinyje antrą kartą įsiveržti į priekį, o galiausiai ir antrajame kėlinyje padidino persvarą iškovodamos pergalę 3:1, bei palikdamos „Hockey Stars“ paskutinėje turnyro pozicijoje.
 
Po turnyro net dvi „Hockey Girls“ žaidėjos atsiėmė geriausiųjų turnyro žaidėjų prizus: Klara Miuller buvo išrinkta geriausia turnyro puolėja, o Jurgita Prekevičienė pripažinta geriausia turnyro vartininke. Geriausios gynėjos titulas atiteko „Laima Juniors“ atstovei Beate Žagare, o turnyro naudingiausia žaidėja pripažinta Laima Elizabete Lukaševica.
 
Geriausiomis komandų žaidėjomis šiame turnyre išrinktos: Irita Rozentale („L&L“), Rene Veide („Laima Juniors“), Laura Puude („HK Fuuriat“), Rugilė Paražinskaitė („Hockey Girls“), Nomeda Burneikaitė („Hockey Stars“).

Komentuoti

BABA-JAGA, 2019-05-15 10:00:33
Šaunuoles merginos mačiau treniruote pakelusios lygį aš manau kad Jūsų didžiosios pergalės dar priešakyje .Ramunei sveikinimai ir linkiu daug kantrybes trenerio sunkiame darbe.Pagarbiai B.J