Titulinis » naujienos » „Tauras“ nusileido „Feniksui“

„Tauras“ nusileido „Feniksui“

2017-05-07
 Gegužės 5 d. lazdas surėmė jaunos LRML čempionato komandos, treniruojamos dviejų Lietuvos ledo ritulio rinktinės narių: Mindaugo Kiero „Feniksas“ ir Artūro Katulio „Tauras“. Nors viso sezono metu geriau sekėsi „Tauro“ žaidėjams, šį susitikimą po baudinių serijos rezultatu 4:3 (1:1, 2:2, 0:0, 1:0) laimėjo „Feniksas“, o „Taurui“ atiteko paskutinė dvyliktoji čempionato vieta.

Per pirmąjį kėlinį komandos įmušė po įvartį. 8-ąją minutę po Lauryno Balnio perdavimo „Feniksui“ įvartį pelnė Dovydas Aidžiulis (1:0), 19-ąją – po Olego Lazutkino perdavimo „Taurui“ įvartį pelnė Jarkko Roytta (1:1).

Antrojo kėlinio pradžioje „Feniksas“ spurtavo: 25-ąją minutę į „Tauro“ vartus taikliai smūgiavo Laurynas Balnis (2:1). Perdavimą jam atliko Povilas Jansonas. Netrukus Giedrius Misiūnas, kuriam asistavo Andrius Galvelis, pelnė trečią „Fenikso“ įvartį (3:1). Tačiau rezultatyviausio „Tauro“ ledo ritulininko Jarkko Roytta dviejų įvarčių dėka rezultatas vėl tapo lygus (3:2, 3:3).

Rungtynėms pasibaigus lygiosiomis nugalėtojas išaiškėjo per baudinių seriją. „Fenikso“ pergalę nulėmė Martyno Slapšio tikslus smūgis (4:3).

„Fenikso“ geriausi rungtynių žaidėjai: Laurynas Balnis (1 įvartis, 1 perdavimas), Dovydas Aidžiulis, Giedrius Misiūnas, Martynas Slapšys (1 įvartis), Povilas Jansonas, Andrius Galvelis (1 perdavimas).

„Tauro“ komandoje pasižymėjo visus tris įvarčius pelnęs Jarkko Roytta ir du perdavimus jam atlikęs Olegas Lazutkinas.