Titulinis » Naujienos » „Tauras“ nusileido „Orakulo“ komandai

„Tauras“ nusileido „Orakulo“ komandai

2017-01-20
Sausio 18 d. Vilniaus „Pramogų arenoje“ ant ledo susutiko dar dvi ledo ritulio komandos. LRML čempionato senbuvis „Orakulas“ rezultatu 7:2 (1:0, 3:2, 3:0) nugalėjo Artūro Katulio treniruojamą „Taurą“ ir užėmė aukščiausią A grupės turnyrinės lentelės poziciją.

Rungtynių pradžia nebuvo lengva abiems komandoms. Nors pirmąjį įvartį pelnė „Orakulas“ (Aleksandras Gordinas po Nikolajaus Sidorovo perdavimo), vėliau „Orakulo“ ledo ritulininkai susidūrė su tvirtu „Tauro“ gynybos barjeru. „Orakulo“ žaidėjai per pirmąjį kėlinį už neleistinus veiksmus baudų suolelį „šildė“ šešias minutes.

Antrojo kėlinio kovai žaidėjai grįžo labiau susikaupę. „Orakulas“ ėmė diktuoti žaidimo sąlygas: 27-ąją rungtynių minutę į „Tauro“ vartus ritulį pasiuntė Artūras Adomavičius (2:0), o po 20 sekundžių sekė Kazimiero Vasilevskio įvartis (3:0). Pagreitį įgavo ir „Tauro“ ledo ritulininkai. Įpusėjus kėliniui į „Orakulo“ vartus tiksliai smūgiavo Jarkko Roytta (3:1), o netrukus, gavęs ritulį iš Manto Milašausko, įvartį įmušė Vytautas Krivelis (3:2). Tačiau „Tauro“ komandos viltis paspaudus priešininkus išlyginti rezultatą sužlugdė „Orakulo“ žaidėjo Vlado Seniut įvartis (4:2).

Paskutiniojo kėlinio metu dažniau ėmė klysti „Tauro“ žaidėjai. Pasinaudojęs viena iš tokių situacijų, žaidžiant daugumoje savo antrąjį vakaro įvartį pelnė Aleksandras Gordinas (5:2). Vėliau fortūna visiškai apleido „Taurą“: vartininkui Audriui Kuzmickui palikus priešvartį ir „užsižaidus“ su rituliu, jį nesunkiai perėmė „Orakulo“ gynėjas Jurijus Goriančikovas. Pastarasis ritulį operatyviai perdavė prie neginamų vartų tykojusiam Artūrui Adomavičiui, kuris ramiai ritulį įstūmė į tuščius vartus (6:2). Išblaškytas apmaudaus įvarčio „Tauro“ vartininkas neatrėmė ir antrojo to paties „Orakulo“ tandemo įvarčio (7:2).

Prie „Orakulo“ pergalės prisidėjo Artūras Adomavičius (3 įvarčiai), Aleksandras Gordinas (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Kazimieras Vasilevskis, Vladas Seniut (1 įvartis), Jurijus Goriančikovas (3 perdavimai), Nikolajus Sidorovas, Darius Tovianskij (1 perdavimas).

„Tauro“ komandoje pasižymėjo Jarkko Roytta, Vytautas Krivelis (1 įvartis), Mantas Milašauskas (1 perdavimas).