Titulinis » Naujienos » „Tauras“ patyrė nesėkmę prieš „Ober-Haus“

„Tauras“ patyrė nesėkmę prieš „Ober-Haus“

2016-10-26
 Spalio 23-iosios vakarą Vilniuje ant ledo varžėsi „Tauro“ ir „Ober-Haus“ ledo ritulininkai. Nors kova atrodė įtempta, „Ober-Haus“ komanda priešininkus nugalėjo dideliu skirtumu – 1:10 (0:4, 0:5, 1:1). Nugalėtojai, turėdami dvi pergales iš dviejų galimų, kol kas puikuojasi turnyrinės lentelės viršūnėje.

Įvarčių sąskaitą jau 21-ąją rungtynių sekundę atidarė „Ober-Haus“. Įvarčio autorius – Saulius Lynikas (po rezultatyvaus Manto Žiromskio perdavimo). Antrą kartą savo charakterį „Ober-Haus“ parodė kėlinio viduryje: žaidžiant mažumoje į Audriaus Kuzmicko saugomus vartus ritulį pasiuntė Dominykas Grinius. Iki kėlinio galo rungtynių lyderiai pelnė dar du įvarčius.

Per visą antrąjį kėlinį „Tauras“ taip ir nerado priešnuodžių prieš oponentų žaidimą. Savo rimtą nusiteikimą „Ober-Haus“ pademonstravo per šešias minutes pelnytais 5 įvarčiais be atsako.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Tauro“ puolėjo Sergejaus Larionovo tiksliu smūgiu į „Ober-Haus“ vartus. Nors švieslentėje degė rezultatas 1:9, „Tauro“ ledo ritulininkai įgavo motyvacijos skirtumą mažinti. Kova tapo nervinga, „Ober-Haus“ puolėjams įsiveržti į varžovų aikštelės pusę tapo sunkiau.

Emocijos tarp dviejų žaidėjų pratrūko 52-ają rungtynių minutę: teisėjas „Tauro“ puolėją Mantą Milašauską nubaudė už neleistiną stūmimą lazda, o „Ober-Haus“ atstovą Artūrą Gudanecą – už bereikalingą grubumą. Po tikslaus Vytauto Krištopavičiaus perdavimo Dominykas Grinius pelnė paskutinį, dešimtąjį „Ober-Haus“ įvartį.

Prie „Ober-Haus“ pergalės prisidėjo Saulius Lynikas (3 įvarčiai, 2 perdavimai), Dominykas Grinius (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Vytautas Krištopavičius, Arūnas Grinius, Ivan Reis (1 įvartis, 1 perdavimas), Ernestas Petkevičius, Renaldas Pelanis (1 įvartis), Mantas Žiromskis, Artūras Gudanecas, Remigijus Valickas, Artūras Blažinskas (1 perdavimas).

„Tauro“ gretose pasižymėjo Sergej Larionovas, pelnęs 1 įvartį.