Titulinis » Naujienos » „Taurui“ teko pripažinti Kauno „Bizonų“ pranašumą

„Taurui“ teko pripažinti Kauno „Bizonų“ pranašumą

2016-11-28
 Lapkričio 27 d. Vilniuje ant „Pramogų arenos“ ledo susitiko dar dvi LRML čempionato komandos. Vilniaus „Tauras“ surėmė lazdas su svečiais iš Kauno. Kauno „Bizonai“ savo pranašumą įrodė „Taurą“ nugalėję rezultatu 6:13 (2:4, 2:5, 2:4).

Pirmojo kėlinio metu ledo ritulininkams pavyko sukurti intrigą. Į pirmajį „Bizonų“ atstovo Alfredo Stančiausko pelnytą įvartį po minutės „Tauro“ žaidėjas Roytta Jarkko atsakė tuo pačiu. Dar po dviejų rezultatyvių kauniečių atakų (Linas Paražinskas, Giedrius Kazlauskas), taškų deficitą sumažino „Tauro“ puolėjas Aidas Ziegoraitis (2:3). Kėlinį užbaigė kauniečio Justo Misikonio įvartis.

Antrojo kėlinio metu kova vyko panašiu tempu. Nors vilniečiai bandė spausti oponentus, bet atotrūkis nuo „Bizonų“ tik didėjo. Kėlinio pabaigoje, „Tauro“ komandai žaidžiant mažumoje, Roytta Jarkko į „Bizonų“ pasiuntė dar vieną ritulį, tačiau po pusės minutės kauniečiai atsakė tuo pačiu (Artūras Gavrilovas). Kėlinys baigėsi rezultatu 4:9.

Trečiajame kėlinyje išryškėjo rungtynių baigtis. Kėlinio pradžioje „Bizonų“ pelnyti du greiti įvarčiai (Alfredas Stančiauskas, Sergejus Kiršys) bei nelėtėjantis kauniečių tempas nepaliko „Taurui“ jokių vilčių. Visas vakaro rungtynes į kiekvieną „Tauro“ pelnytą įvartį „Bizonai“ atsakydavo dviem. Kaip ir pirmuosius du kėlinius vilniečiai tiksliai į varžovų vartus smūgiavo du kartus. Rungtynes užbaigė pergalingi Kauno ledo ritulininkų Michailo Starkovo ir Gedimino Preišegelavičiaus įvarčiai.

„Bizonų“ gretose geriausi buvo: Linas Paražinskas (2 įvarčiai, 4 perdavimai), Alfredas Stančiauskas (3 įvarčiai),  Sergejus Kiršys (2 įvarčiai, 2 perdavimai), Giedrius Kazlauskas (1 įvartis, 2 perdavimai), Tomas Budrauskas, Michailas Starkovas (1 įvartis, 1 perdavimas), Justas Misikonis, Artūras Gavrilovas, Gediminas Preišegelavičius (1 įvartis), Gintaras Šabūnas (2 perdavimai), Saulius Gutauskas (1 perdavimas).

„Tauro“ komandoje sužibėjo Roytta Jarkko (3 įvarčiai, 1 perdavimas), Sergejus Larionovas (1 įvartis, 1 perdavimas), Aidas Ziegoraitis, Mantas Milašauskas (1 įvartis), Vytautas Krivelis (2 perdavimai) ir Vladimiras Širšinas (1 perdavimas).