Titulinis » Naujienos » T.Kumeliauskas ir A.Bosas įvarčiais prisidėjo prie sunkių pergalių

T.Kumeliauskas ir A.Bosas įvarčiais prisidėjo prie sunkių pergalių

2019-10-14
Vokietijoje rungtyniaujantys Lietuvos rinktinės puolėjai sekmadienį įvarčiais prisidėjo prie savo komandų pergalių.

Trečiąją pergalę Vokietijos antroje lygoje (DEL2) iškovojo „EV Landshut“ su Tadu Kumeliausku. Puolėjo atstovaujamas klubas po pratęsimo 6:5 palaužė „Tolzen Loven“ komandą.

Lietuvos rinktinės puolėjas šiame mače pelnė pirmąjį savo sezono įvartį, atliko du metimus į vartus bei užsidirbo dvi baudos minutes.

Nepaisant pergalės „EV Landshut“ išliko paskutinėje DEL2 pozicijoje, tačiau dėl namų arenos renovacijos ji yra sužaidusi net penkiais mačais mažiau nei jų varžovai, o į savo areną jie sugrįš ir pozicijas galės pradėti gerinti jau ateinantį penktadienį.

Dar vieną įvartį trečioje pagal pajėgumą Vokietijos lygoje pelnė Arnoldas Bosas, kurio atstovaujama „Indians“ komanda pagaliau džiaugėsi pergale per pagrindinį laiką ir iškovotais trimis taškais, 3:2 nugalėdama „Krefelder EV 81“ ekipą.

Po šešių turų penkis taškus iškovojusi ekipa iš Hanoverio turnyrinėje lentelėje tarp dvylikos komandų žengia devinta.