Titulinis » Naujienos » T.Kumeliauskas svariai prisidėjo prie TPS pergalės

T.Kumeliauskas svariai prisidėjo prie TPS pergalės

2016-02-06
Sportas.lt
Dramatišką pergalę stipriausioje Suomijos ledo ritulio lygoje „Liiga“ iškovojo Tado Kumeliausko atstovaujama Turku TPS komanda, kuri penktadienį išvykoje po baudinių serijos 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0) įveikė Tamperės „Tappara“.

Antrajame penkete žaidęs puolėjas iš Lietuvos rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie vienintelio komandos įvarčio, išplėšusio pratęsimą. T.Kumeliauskas ant ledo praleido 14 min. 56 sek., 4 kartus smūgiavo į varžovų vartus ir laimėjo 4 iš 11 ritulio išmetimų.

„Tappara“ klubui įvartį pirmajame kėlinyje pelnė Janas-Mikaelis Jarvinenas (6:53 min.). Baudinių serijoje puikiai žaidė vartininkai – tik aštuntasis baudinys galiausiai buvo tikslus. Jį įmušė Ville-Vesa Vainiola, tapęs rungtynių didvyriu.

Ketvirtadienį TPS savo arenoje 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) pranoko Porio „Assat“. Tąkart lietuvis žaidė 15 min. 47 sek., kartą smūgiavo į varžovų vartus ir laimėjo visus 3 ritulio išmetimus.

T.Kumeliauskas per 35 šio sezono rungtynes įmušė 9 įvarčius ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

TPS (76 tšk.) turnyrinėje lentelėje užima 6-ą vietą. „Tappara“ (83 tšk.) tarp 15 komandų rikiuojasi 4-a, o „Assat“ (59 tšk.) – 12-a.