Titulinis » Naujienos » T.Kumeliauskas Vokietijoje buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių (VIDEO)

T.Kumeliauskas Vokietijoje buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių (VIDEO)

2017-11-27
sportas.lt informacija
 Antros Vokietijos ledo ritulio lygos „DEL 2“ reguliariojo sezono rungtynėse sekmadienį Drezdeno „Eislöwen“ su peržiūroje dalyvaujančiu Tadu Kumeliausku namuose po pratęsimo 4:3 (1:2, 1:1, 1:0, 1:0) įveikė „Eispiraten Crimmitschau“ ekipą.

26-erių metų lietuvis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių.

Būtent T.Kumeliauskas trečiojo kėlinio pabaigoje (58:29 min.) savo įvarčiu išgelbėjo komandą ir išplėšė pratęsimą.

Vėliau per papildomą rungtynių dalį „Eislöwen“ pergalę garantavo antrasis Alexanderio Hollerio (61:17) įvartis.

T.Kumeliauskui Vokietijoje tai buvo antros rungtynės. Penktadienį „Eislöwen“ svečiuose 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) nugalėjo „Bad Nauheim“ ekipą. Lietuvis tąkart nepasižymėjo.

Pagal kontraktą lietuviui liko dar dvejos peržiūros rungtynės. Po jų „Eislöwen“ turės nuspręsti, ar pasilikti T.Kumeliauską iki sezono pabaigos.

„Eislöwen“ (39 tšk.) turnyrinėje lentelėje pakilo į 3-ią vietą tarp 14 klubų.