Titulinis » Naujienos » T.Kumeliausko klubas gerokai susikomplikavo galimybes patekti į Čempionų lygos ketvirtfinalį

2014-11-04
Sportas.lt informacija
Lietuvio Tado Kumeliausko atstovaujamas Turku TPS (Suomija) klubas skaudžia nesėkme baigė pirmąsias ledo ritulio Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynes.

TPS antradienį savo arenoje 1:5 (1:2, 0:2, 0:1) pralaimėjo kitam Suomijos klubui – Raumos „Lukko“ ir gerokai susikomplikavo galimybes patekti į ketvirtfinalį. Antrajame penkete žaidęs puolėjas iš Lietuvos 2 kartus smūgiavo į varžovų vartus ir užsidirbo 2 baudos minutes.

„Lukko“ klubui po įvartį pelnė Ilkka Mikkola (3:17 min.), Aaronas Gagnonas (12:22), Henrikas Forsbergas (25:52), Jonne Virtanenas (38:05) bei Ville Vahalahti (54:07), o šeimininkų gretose pasižymėjo vienintelis Tero Koskiranta (18:46).

T.Kumeliauskas per 7 šio sezono Čempionų lygos rungtynes įmušė 1 įvartį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Atsakomosios šių komandų rungtynės vyks lapkričio 11-ą dieną Raumoje. TPS komanda, norėdama išplėšti pratęsimą, privalo laimėti keturių įvarčių persvara, o vietą ketvirtfinalyje jai garantuotų pergalė penkių arba daugiau įvarčių skirtumu.