Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvė“ įveikė „Geležinį Vilką U80“ sausu rezultatu

Trakų „Galvė“ įveikė „Geležinį Vilką U80“ sausu rezultatu

2017-02-22
Vasario 20 d. ant ledo susitiko dvi pajėgios LRML čempionato B grupės komandos. Patyrę Trakų „Galvės“ ledo ritulininkai rezultatu 0:4 ( 0:1, 0:1, 0:2) palaužė veržlią „Geležinio Vilko U80“ komandą ir iš penktosios vietos pakilo į ketvirtąją.

Pirmasis rungtynių įvartis pelnytas 10-ąją minutę (0:1). „Galvės“ įvarčio autorius – Tomas Vaškevičius (po Lino Žilinsko ir Artūro Vyšniausko perdavimų).

Atkakli kova tęsėsi antrąjį kėlinį. Trakiškiai puolė intensyviau, o varžovus į savo aikštės pusę įsileisdavo retai. Taktika pasiteisino: 26-ąją minutę įskaitytas antrasis Trakų „Galvės“ įvartis (0:2). Šįkart taikliai smūgiavo Marius Gaidys (perdavimą atliko Simonas Jasiulis).

Patirties jaunai „Geležinio Vilko U80“ komandai pritrūko ir trečiajame kėlinyje. Tik prasidėjus kėliniui spraga varžovų gynyboje pasinaudojo ir savo antrąjį vakaro įvartį pelnė Tomas Vaškevičius (0:3). 49-ąją minutę į „Geležinio Vilko U80“ vartus ritulį pasiuntė Arūnas Černius (0:4). Rungtynių pabaiga pasižymėjo abiejų komandų žaidėjams skirtų baudos minučių gausa, tačiau nė viena komanda kiekybinės žaidėjų persvaros neišnaudojo ir įvarčių nepelnė.

Prie Trakų „Galvės“ pergalės daugiausiai prisidėjo Tomas Vaškevičius (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Arūnas Černius (1 įvartis, 1 perdavimas), Marius Gaidys (1 įvartis), Simonas Jasiulis, Artūras Vyšniauskas (1 perdavimas).