Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvė“ minimaliu įvarčių skirtumu palaužė Kauno „Bizonus“

Trakų „Galvė“ minimaliu įvarčių skirtumu palaužė Kauno „Bizonus“

2018-01-18
Sausio 17 d. Vilniuje Trakų „Galvė“ atsirevanšavo Kauno „Bizonams“ už pirmajame rate pralaimėtas rungtynes. Įtemptas mūšis baigėsi 5-oje LRML turnyrinės lentelės vietoje esančios „Galvės“ pergale, o 3-ioje vietoje esantys „Bizonai“ pralaimėjo antrąsias rungtynes iš eilės. Rezultatas – 2:1 (0:0, 0:0, 2:1).

Pirmuosius du kėlinius varžovai demonstravo apylygį žaidimą. Komandos gynėsi tiek pat gerai, kiek gerai puolė jų varžovai, tad įvarčių pelnyta nebuvo.

Pirmieji kovos rezultatai pasirodė tik paskutiniame kėlinyje. 44-ąją minutę intensyvių „Galvės“ atakų išvargintas kauniečių vartininkas neatrėmė Andrejaus Jakuševo metimo (1:0). Antras Trakų komandos įvartis pelnytas žaidžiant keturi prieš keturis: 46-ąją minutę po Rolando Šližio perdavimo ritulį į tuščią vartų plotą įmetė Artūras Vyšniauskas (2:0). Kai jau atrodė, kad „Galvės“ vartai išliks „sausi“, kauniečiams pavyko pelnyti principinį įvartį, nors ir žaidžiant daugumoje: 59-ąją minutę po Justo Misikonio perdavimo taiklų smūgį atliko Sergejus Kiršys (2:1). Paskutiniąją susitikimo minutę „Bizonai“ savo vartininką pakeitė papildomu aikštės žaidėju ir tai jiems vos nekainavo įvarčio: aikštės viduryje ritulį perėmęs „Galvės“ žaidėjas Rokas Parangovskis sviedė jį link kauniečių vartų, tačiau jam pritrūko taiklumo ir ritulys praskriejo šalia vartų.

Trakų „Galvėje“ pasižymėjo Andrejus Jakuševas, Artūras Vyšniauskas (1 įvartis), Rolandas Šližys (1 perdavimas).

Kauno „Bizonų“ komandoje sužibėjo Sergejus Kiršys (1 įvartis) ir Justas Misikonis (1 perdavimas).