Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvę“ nugalėjęs „Geležinis Vilkas U80“ iškovojo pirmąją pergalę

Trakų „Galvę“ nugalėjęs „Geležinis Vilkas U80“ iškovojo pirmąją pergalę

2017-12-07
Ilgai delsę Vilniaus „Geležinio Vilko U80“ ledo ritulininkai gruodžio 6-ąją užtikrintai pelnė savo pirmąją LRML čempionato pergalę. Sunkiai kovojusi Trakų „Galvė“ turėjo pripažinti be baudos minučių žaidusių varžovų pranašumą ir nusileido jiems rezultatu 4:0 (3:0, 1:0, 0:0).

Ambicijas vilniečiai parodė jau trečiąją rungtynių minutę: individualų įvartį pelnė Pavelas Dviliovas (1:0). Antrojo įvarčio ilgai laukti neteko. 5-ąją minutę po Pavelo Dviliovo perdavimo ritulį į „Galvės“ vartus pasiuntė Pijus Bernatavičius (2:0). Baigiantis kėliniui žaidimo nesuvaldęs Trakų komandos penketas suteikė priešininkams progą sužaisti daugumoje. 20-ąją minutę „Geležinį Vilką U80“ link pergalės vedęs Pavelas Dviliovas atliko dar vieną taiklų smūgį (3:0). Perdavimą atliko Artūras Vaišvila.

Trakų „Galvė“ vilniečiams neprilygo ir antrojo kėlinio metu. Ir nors trakiškiai savo vartus gynė efektyviau, klaidos vėl pakišo jiems koją. „Geležinis Vilkas U80“ antrą kartą pasinaudojo kiekybiniu savo žaidėjų pranašumu: 35-ąją minutę po Pavelo Dviliovo perdavimo „Galvės“ vartuose atsidūrė Artūro Vaišvilos mestas ritulys (4:0).

Trečiajame kėlinyje dėl ritulio vyko kieta kova, tačiau nei trakiškiai, nei vilniečiai įvarčių neįmušė.

Vilniaus „Geležinio Vilko U80“ gretose geriausi buvo: Pavelas Dviliovas (2 įvarčiai, 2 perdavimai), Artūras Vaišvila (1 įvartis, 1 perdavimas), Pijus Bernatavičius (1 įvartis).