Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvei“ pergalė išslydo iš rankų – rungtynes po pratęsimo laimėjo Vilniaus „Orakulas“ (Fotogalerija)

2019-09-27
Rugsėjo 24 d. Elektrėnuose vyko intriguojanti kova tarp panašaus pajėgumo komandų - Trakų „Galvės“ ir Vilniaus „Orakulo“. Veržliai ir užtikrintai du kėlinius žaidę trakiškiai per paskutinį kėlinį iššvaistė savo pranašumą ir po pratęsimo nusileido „Orakului“ rezultatu 4:5 (2:0, 2:0, 0:4, 0:1). Trakų komandos vartus saugojo ilgametis LRML vartininkas Eduardas Stankevičius, „Orakulo“ vartus gynė naujas veidas LRML lygoje – Maksimas Čiževskij.

Nuo rungtynių pradžios tempą diktavo „Galvė“. 04:51 pirmąjį trakiškių įvartį pelnė Giedrius Lekandra (1:0), o likus pusei minutės iki kėlinio galo prie Trakų komandos įvarčių sąskaitos prisidėjo Artūras Vyšniauskas (2:0).

„Orakulas“ varžovų gynybos nesugebėjo įveikti ir antrąjį kėlinį, o gautų progų sužaisti daugumoje – neišnaudojo. Trakų komanda kryptingai tolo nuo vilniečių: 26:15 žaidžiant mažumoje individualų įvartį įmušė Tomas Vaškevič (3:0), 34:08 pasižymėjo naujasis „Galvės“ narys Andrius Karpičius (4:0).

Trečiajame kėlinyje neapsieita be kumščių. Konfliktas kilo tarp „Galvės“ vartininko ir „Orakulo“ žaidėjo Kazimiero Vasilevskio. Panašu, kad tai išmušė Trakų komandos vartininką iš vėžių: 48:59 Kazimieras Vasilevskis atsirevanšavo pirmuoju „Orakulo“ įvarčiu (4:1), po minutės „Galvės“ vartuose atsidūrė Vladimiro Širšin mestas ritulys (4:2). Išsibalansavus trakiškių žaidimui ir suklydus vienam jų žaidėjui, vilniečiai savo progos nepraleido: žaidžiant daugumoje 54:30 antrą įvartį pelnė Kazimieras Vasilevskis (4:3). „Galvės“ pranašumas tirpo akyse ir trakiškiai niekaip nesugebėjo prisiderinti prie pasikeitusių žaidimo sąlygų. Paskutinę kėlinio minutę lygiąsias išplėšė Artiomo Sidorovo taiklus metimas (4:4).

Pratęsimo trečiąją minutę Artiomas Sidorovas sužibėjo dar kartą – jo įvartis nulėmė nelengvą Vilniaus „Orakulo“ pergalę (4:5).

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Tomas Vaškevič („Galvė“) ir Maksimas Čiževskij („Orakulas“).