Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvei“ teko pripažinti „Orakulo“ pranašumą

Trakų „Galvei“ teko pripažinti „Orakulo“ pranašumą

2018-02-08
Po vasario 7 d. Vilniuje vykusios kovos Trakų „Galvę“ nugalėjęs Naujosios Vilnios „Orakulas“ iš trečiosios LRML čempionato turnyrinės lentelės pozicijos sugrįžo į pirmąją. Išretėjusios trakiškių gretos didelio pasipriešinimo neparodė ir „Galvei“ teko tenkintis garbės įvarčiu. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:10 (1:3, 0:3, 0:4).

„Orakulo“ ledo ritulininkai savo komandą link pergalės ėmė vesti nuo susitikimo pradžios: 5-ąją minutę sėkmingai „Galvės“ vartų puolimą užbaigė Vladas Seniut (0:1), 6-ąją – Vytas Paražinskas (0:2). Po keletos minučių, gavęs ritulį iš Rolando Šližio, įvartį Trakų komandai pelnė Raimondas Vaškevičius (1:2), tačiau po Domanto Varnio perdavimo paskutinę kėlinio minutę Aleksandro Gordino pelnytas įvartis atstatė skirtumą (1:3).

Antrojo kėlinio metu „Orakulas“ ir toliau demonstratyviai krovėsi įvarčių kapitalą: 25-ąją minutę Trakų komandos vartus pasiekė Aleksandro Gordino smogtas ritulys (1:4), 26-ąją minutę po Vytauto Šalengos perdavimo savo antrąjį įvartį įmušė Vladas Seniut (1:5). Baigiantis kėliniui Naujosios Vilnios žaidėjas Vytautas Šalenga pergudravo trakiškių vartininką ir individualiai pelnė gražų įvartį (1:6).

Trakų „Galvės“ išpuoliai prieš varžovus buvo bevaisiai ir trečiajame kėlinyje. Tuo tarpu „Orakulas“ įsisiautėjo ir per dvi minutes savo sąskaitą papildė dar trimis įvarčiais: per 52-ąją rungtynių minutę tikslius metimus atliko Sergejus Larionovas (1:7) ir Aleksandras Gordinas (1:8), o 53-iąją minutę savo progos nepraleido ir Domantas Varnys (1:9). Likus trims minutėms iki susitikimo pabaigos tolimas ir taiklus Naujosios Vilnios atstovo Kazimiero Vasilevskio metimas „Orakului“ padovanojo paskutinį rungtynių įvartį (1:10).