Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvės“ pergalė prieš Vilniaus „Lokius“ lengva nebuvo

Trakų „Galvės“ pergalė prieš Vilniaus „Lokius“ lengva nebuvo

2018-03-29
Kovo 28-osios vakarą Vilniuje vykusios LRML čempionato rungtynės nebuvo lengvos abiems varžovams. Nors Trakų „Galvė“ kukliu rezultatu 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) nugalėjo Vilniaus „Lokius“, turnyrinės lentelės kaimynių pozicijos lentelėje nepakito – trakiškiai liko 5-oje vietoje, vilniečiai – 6-oje.

Pirmasis susitikimo įvartis priklausė Trakų „Galvei“: 3-iąją minutę rezultatyviai ataką užbaigė Tomas Vaškevičius (0:1).

Vilniaus „Lokiai“ rezultatą išlygino antrajame kėlinyje ir tai padarė principingai - priešininkams žaidžiant daugumoje. 33-iąją minutę ritulį į trakiškių vartus pasiuntė nuo „Galvės“ gynėjų pabėgęs Darius Budranovas (1:1). Perdavimas – iš Eduardo Guižausko.

Lemiamas trečiasis kėlinys sėkmingiau susiklostė Trakų komandai. 57-ąją minutę, kliudęs virpstą, į „Lokių“ vartus įskriejo Rolando Šližio mestas ritulys (1:2). Rezultatyvų perdavimą atliko Artūras Vyšniauskas. Paskutiniąją minutę „Lokių“ vartininko Kristupo Pranckiečio pakeitimas šeštuoju aikštės žaidėju vilniečių neišgelbėjo.