Titulinis » Naujienos » Traumų išretinta „Energija“ išplėšė pergalę prieš talentingiausius Baltarusijos ledo ritulininkus

2015-10-04
Sportas.lt informacija
Sekmadienį Baltarusijos aukščiausios ledo ritulio lygos rungtynėse Elektrėnų „Energija“ savų žiūrovų akivaizdoje 5:4 (2:1, 2:1, 1:2) įveikė Raubičių „Dinamo-Raubiči"“ komandą, kurios vyriausiam žaidėjui – vos 16-a metų.

„Energija“ rungtynes pradėjo puikiai. Petras Nausėda (7:52 min.) greitai pasinaudojo kiekybine persvara ir po Artūro Visocko perdavimo įmušė įvartį, o netrukus Aivaras Bendžius (9:21) sulaukė Ugniaus Čižo ir P.Nausėdos perdavimų bei padvigubino „Energijos“ persvarą. „Dinamo-Raubiči“ įvarčių sąskaitą atidarė Andrejus Pavlenka (11:46), o vėliau šeimininkai bevei minutę žaidė trise prieš penkis oponentų žaidėjus, tačiau sugebėjo apsiginti.

Antrąjį kėlinį įvarčiu po Danieliaus Nomanovo ir Mauro Baltrukonio perdavimų pradėjo Aimas Fiščevas (21:18). Deja, čia pat po grubios pražangos D.Nomanovas buvo išvarytas iš aikštės, o daugumoje žaidę „Dinamo-Raubiči“ sumažino savo atsilikimą – pasižymėjo Dmitrijus Kotas (24:38). Visgi, netrukus D.Kotas prasižengė ir užsidirbo 2 baudos min. „Dinamo-Raubiči“ prarado kiekybinę persvarą ir Dovydas Kulevičius (26:05) po A.Bendžiaus ir U.Čižo perdavimų įmušė ketvirtąjį elektrėniškių įvartį.

Svečiams atsitiesti pavyko trečiojo kėlinio pradžioje. Po Maksimo Suško (40:53) įvarčio žaidžiant daugumoje ir tikslaus Artiomo Baltruko (45:15) smūgio jie po ilgos pertraukos išlygino rezultatą. „Energija“ kiek vėliau turėjo kiekybinę persvarą, bet įvartį pelnė kai abi komandos žaidė penkiese prieš penkis – pasižymėjo U.Čižas (54:31) po D.Kulevičiaus perdavimo. Rungtynių pabaigoje „Dinamo-Raubiči“ kiekybinę persvarą suteikė P.Nausėdos pražanga, o dar vėliau svečiai pakeitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju, tačiau jiems išsigelbėti nebepavyko. „Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Donatas Žukovas.

„Energija“ (14 tšk.) pakilo į 4-ą turnyrinės lentelės vietą, o „Dinamo-Raubiči“ (12 tšk.) nukrito į 5-ą poziciją tarp 10 komandų.

Pirmadienį Elektrėnuose šios dvi komandos susitiks dar kartą.