Titulinis » Naujienos » Trečiąją pasaulio čempionatą dieną pasipylė įspūdingi rezultatai

Trečiąją pasaulio čempionatą dieną pasipylė įspūdingi rezultatai

2014-12-11
Trečiąją pasaulio jaunimo iki dvidešimties metų ledo ritulio čempionato dieną užfiksuoti rezultatai nustebino. Po darbinės, sunkios, tačiau pelnytos Lietuvos rinktinės pergalės 5:1 prieš Korėją, komandos neapsiėjo be nuostolių. Korėjiečiai neteko vieno ledo ritulininko dėl peties traumos, lietuvis Dominykas Bisturys dar pirmojo keitimo metu gavo smūgį į lūpą, kurią teko sukabinti keliomis siūlėmis.

Beje, šiose rungtynėse korėjiečiai ėmėsi retai matomų būdų pergalei pasiekti. Atsilikdami 4:1, jie dar 52 žaidimo minutę ėmėsi gelbėti dvikovą ir rungtyniavo šešiese prieš penkis.

Antrosiose dienos rungtynėse Didžioji Britanija žengė didžiulį žingsnį grįžimo į I divizioną link, 5:2 įveikė rumunus. Pastarieji ilgai bandė kabintis į varžovus, atsilikinėjo 2:3, turėjo galimybių lyginti rezultatą, tačiau dvikovos pabaigoje pritrūko jėgų. Britams turnyre pakanka vienos pergalės ir jie grįš į pirmą divizioną.

Paskutiniojoje dvikovoje Estija tikėjosi pergalės ir kovos dėl pirmo diviziono vietos, tačiau visas šeimininkų viltis tiesiogine žodžio prasme sudaužė Nyderlandai ir ... patys estai. Pirmąjį kėlinį dar bandę žaisti komandinį žaidimą, vėliau aikštelės šeimininkai pademonstravo chaotišką žaidimą ir buvo baudžiami įvarčiais. Dvikovos pabaigoje olandai net nebelindo į varžovų gynybos zoną, vengdami traumų nuo tądien grubiai žaidusių estų. Nyderlandai iškovojo skambiausią čempionato pergalę 7:0, nors galėjo įmušti kone dvigubai daugiau įvarčių.

Lietuvos rinktinė penktadienį 20.00 val. vakare rungtyniaus su skaudžiai įžeistais estais.

Pasaulio U-20 ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės turnyrinė lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Didžioji Britanija  3  3  0  0  0 14:8    9
2. Lietuva               3  1  1  0  1 15:11   5
3. Korėja                3  1  1  0  1  8:10    5
4. Estija                 3  1  0  1  1  7:12    4
5. Nyderlandai         3  1  0  0  2 11:7    3
6. Rumunija            3  0  0  1  2  9:15   1